استفن ای اسمیت: کایری اروینگ بروکلین نتس را ویران کرد

(ورزش جا)_ استفن ای اسمیت و کایری اروینگ مدتی است که علیه یکدیگر جبهه گرفته‌اند. این بار نوبت به اسمیت رسید که مصاحبه تندی کند و این کار را با بیان این که اروینگ با اقدامات خود فرنچایز نتس را ویران کرد، انجام داد. این مرد ۵۴ ساله از زمانی که کایری تصمیم گرفت واکسن کرونا را نزد، نسبت به او موضع شدیدی گرفته است. او همچنین عقیده خود را به اشتراک گذاشت که کایری اروینگ مستحق حداکثر قراردادی نیست که واجد شرایط این فصل باشد.

این بازیکن ۳۰ ساله اکنون به دنبال راهی برای خروج از این فرانچایز است. ای اسمیت در رابطه با پوینت گارد بروکلین نتس در مصاحبه با  NBA Today گفت:

من احساس می کنم که کایری اروینگ فرنچایز را ویران کرد، احساس می‌کنم همه این‌ها کار اوست. اگر کایری به خاطر واکسن این همه مدت از میادین دور نبود و اگر حضور ثابت‌تری داشت، هنوز بروکلین نفس می‌کشید.
KD هنوز هم دوست داشت در بروکلین بماند و حداقل یک عنوان قهرمانی را با این فرنچایز در کنار کایری کسب کند اما  کایری بروکلین نتس را از درون متلاشی کرد.

کایری اروینگ سه سال است که در نتس حضور دارد. با این حال، او تنها ۱۰۳ بازی از ۲۳۶ بازی را که پیش بینی می‌شد انجام داده است. یکی از بزرگترین دلایلی که نتس از دادن قرارداد حداکثری به او امتناع کرد، در دسترس نبودن آن بود.

به غیر از مشکلات در دسترس بودن او، شکی نیست که کایری اروینگ یکی از بهترین گاردهای لیگ است. او در مورد ماندن در نتس مصمم بود، اما اکنون شایعات در مورد ترک این فرنچایز از زمان شروع فری ایجنسی بیش‌تر شده است.

انتظار می رفت کایری اروینگ و کوین دورنت با هم دو نفری باشند که به نتس کمک کنند تا قهرمانی را کسب کنند. با این حال، همه چیز اکنون از کنترل خارج شده است زیرا آن‌ها در آستانه از دست دادن هر دو ستاره خود هستند. استفن ای اسمیت معتقد است که بخش بزرگی از تقصیر باید متوجه کایری اروینگ باشد.

همه می‌دانند، رفتار کایری اشتباه بوده است. تمرینات دیرهنگام و دیر اضافه شدن به راستر تیم ضربه سنگینی به نتس وارد کرد. شما مربی تیم هستید و به خودتان می‌گویید اوه ما کایری اروینگ را در اختیار داریم؛ اما او ناگهان به دلیل رفتارهایی که دارد از حضور در تیم امتناع می‌کند. خب به نظر شما چه اتفاقی برای تیم ایجاد می‌شود چه کسی می‌خواهد جای او را پر کند.

کایری اولین بازیکن از سه بازیکن اصلی Big 3 بود که توسط بروکلین نتس به خدمت گرفته شد. او مسئول آوردن کوین دورنت و جیمز هاردن بود. انتظار می‌رفت این سه نفر کارهای بزرگی در بروکلین انجام دهند. اما فقط یک فصل و نیم پس از تشکیل مثلث آن‌ها، جیمز هاردن درخواست ترید داد.

اکنون کوین دورنت درخواست ترید از بروکلین نتس را داده است و کایری اروینگ نیز در آستانه جدایی از بروکلین قرار گرفته است البته هنوز مشخص نیست کایری به کدام تیم خواهد پیوست اما او مطمئنا چیزهای زیادی برای اثبات خواهد داشت زیرا نام او پس از حضورش در نتس ضربه بزرگی خورده است.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.