استیو کلیفورد: او می‌داند که چرا برنده می‌شوید و چرا می‌بازید

(ورزش جا)_ پس از اینکه کنی اتکینسون تصمیم گرفت در گلدن استیت وریرز بماند، مایکل جردن تصمیم روشنی در دست داشت. سرمربی جدید شارلوت هورنتس یا مایک دی آنتونی یا استیو کلیفورد خواهد بود.

جردن شاید از طرفداران پر و پا قرص بسکتبال دی‌آنتونی نباشد. او قبلا با کلیفورد رابطه داشت. استیو کلیفورد از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ به عنوان مربی هورنتز فعالیت کرده است. هورنتس چند بار در پلی‌آف به میدان رفت و هر دو بار در دور اول شکست خورد.

کلیفورد در مورد رابطه خود با مایکل جردن در ESPN صحبت کرد و در مورد ارزش جردن برای تیم گفت:

او یک رقیب وحشی بود، آشکارا برنده بود، مطمئنا می‌تواند ترسناک باشد، اما چیزی که من همیشه به مردم اشاره می‌کنم، اگر مستند مایکل جردن را تماشا کنید تمام کلیپ‌های او در حال تمرین است، او روی نیمکت وقتی با بازیکنان صحبت می‌کند. همیشه یک تاکتیک خاص در سرش دارد، چیزی در مورد جایی که قرار بود توپ برود، درست است؟ و او به عنوان مالک اینگونه است.

کلیفورد افزود:

به همین دلیل است که فکر می‌کنم ما همیشه با هم خوب بوده‌ایم. او دوست دارد بیاید و درباره بسکتبال صحبت کند و این هرگز فقط به چیزهای کلی مبتنی بر تلاش نیست. در واقع فکر می‌کنم این یک مزیت بزرگ است زیرا او می‌داند که چرا برنده می‌شوید و چرا می‌بازید. او می‌فهمد که مربیان سرشان شلوغ است، بنابراین وقتی تماس می‌گیرد، معنی‌دار است.

موفقیت جردن به عنوان یک بازیکن هنوز به عنوان یک مالک ترجمه نشده است. در حالی که موفقیت هر تیمی اساسا بر اساس بازیکنان و کادر مربیگری آن است، تیم جردن (شارلوت هورنتس) برای نزدیک به یک دهه ضعیف بوده است.

با وجود لملو بال شارلوت هورنتس همچنان امیدوار به پیشرفت است اما وضعیت مایلز بریجز به دلیل خشونت خانگی که متهم شده است چندان رضایت‌بخش نیست.

هورنتز در آف‌سیزن حرکاتی انجام داده است، اما بعید به نظر می‌رسد که آن‌ها در این فصل (۲۰۲۲/۲۳) برای پلی‌آف رقابت کنند. قابل توجه ترین قرارداد آن‌ها، تمدید قرارداد کودی مارتین، با قراردادی چهار ساله به ارزش ۳۱ میلیون دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.