او ۴۷ میلیون دلار به دست خواهد آورد زیرا لبران کارش را خراب کرد، متاسفم خانم وستبروک!

(ورزش جا)_ با توجه به اینکه راسل وستبروک قرار است ۴۷ میلیون دلار در فصل آینده (۲۰۲۲/۲۳) به دست بیاورد، اسکیپ بیلس، تحلیلگر NBA، معتقد است که ستاره NBA می‌تواند پردرآمدترین بازیکن تاریخ باشد و قابل ترید نیست. این بازیکن ۳۳ ساله در دهه گذشته جزو برترین بازیکنان NBA بوده است، اما عملکرد او در لس آنجلس لیکرز انتقادها را برانگیخته است.

در حالی که لبران جیمز ممکن است در تصمیم گیری برای آوردن راسل وستبروک به لس آنجلس تاثیر داشته باشد، قرارداد دومی در حال حاضر بیش از برنامه‌های آف‌سیزن تیم است. قرارداد وستبروک به این معنی است که توانایی لیکرز برای انجام حرکات بزرگ از نظر مالی محدود است.

پس از اینکه لس‌آنجلس لیکرز اقدام به ترید او از واشنگتن ویزاردز کرد، نگرانی‌هایی در مورد این قرارداد وجود داشت، با توجه به اینکه قرارداد او منجر به ترید او در سه فصل متوالی شده بود.

با این حال، بیلس بر این باور است که لس‌آنجلس لیکرز نمی‌تواند راسل وستبروک را ترید کند و در قرارداد بزرگ او گیر کرده است. او فکر می‌کند که این قرارداد بزرگ، وستبروک را به پردرآمدترین بازیکن تاریخ NBA تبدیل می‌کند. وی گفت:

متاسفم، اما راسل وستبریک غیرقابل ترید شده است. او قرار است ۴۷ میلیون دلار درآمد داشته باشد زیرا لبران کارش را خراب کرد. لبران همراه با آنتونی دیویس برای آوردن او به کشتی کمپینی کرد. برای ۴۴ میلیون و ۴۷، باید به آن متعهد شوید. متاسفم خانم وستبروک، اما شوهر شما به مجرد‌ترین بازیکن تاریخ NBA تبدیل شده است.

اتفاقا وستبروک دومین بازیکن پردرآمد NBA نسبت به هم تیمی‌اش لبران جیمز است.

تریپل دبل راسل وستبروک باعث شد تا او یک MVP لیگ و جایگاهی در تاریخ NBA کسب کند. با این حال، بیلس احساس می‌کند که تریپل دبل‌ها یک آمار گمراه کننده است که وستبروک بیش از حد به آن‌ها پرداخته است. بیلس گفت:

هرکسی که سال گذشته او را با دقت تماشا کرد، می‌داند که او با ۴۷ میلیون دلار، متاسفانه بیش از حد دستمزد دریافت کرده است. پرداخت بیش از حد تمام دوران، به عنوان ایجاد گمراه کننده‌ترین آمار در تاریخ بسکتبال تریپل دبل.

در حالی که تریپل دبل‌ها یک آمار مهم برای درک میزان استفاده است، اما می‌توان آمارها را در خلا گمراه کننده دانست. رکورد وستبروک هنگام به ثبت رساندن تریپل دبل چشمگیر است، اما رکورد کلی او تا این حد فاصله دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.