اگر لبران جیمز در این ۲۰ سال گذشته وجود نداشت، مردی که ما در موردش صحبت می‌کنیم دورنت بود

(ورزش جا)_ کوین دورنت در ۷ ژوئیه ۲۰۱۹ به بروکلین نتس پیوست و امیدوار بود با تلاش برای کسب عنوان قهرمانی در کنار کایری اروینگ مسیر جدیدی را برای خود ترسیم کند. سه سال از آن زمان می‌گذرد و این ستاره هنوز نتوانسته است نتس را بیش‌تر از نیمه نهایی کنفرانس شرق NBA پیش ببرد.

خروج او از گلدن استیت وریرز مورد انتقاد قرار گرفت و گذشت زمان ثابت کرد که بدبینی دلیل خوبی دارد. با قهرمانی وریرز در سال ۲۰۲۲، درخواست دورنت برای ترک نتس بیجا نیست زیرا ظاهرا آن‌ها به رقابت برای کسب عنوان نزدیک نیستند.

جاستین ترمین، مجری رادیوی ورزشی SiriusXM، به بروکلین نتس توصیه کرد که MVP سال ۲۰۱۴ را حفظ کند و گفت که او هنوز چهار سال از قرارداد خود دارد. بازیکنی مثل دورنت فقط یکبار در دنیای بسکتبال ظهور می‌کند، و به همین دلیل، نتس به ندرت بازیکنی مانند او را دوباره به دست می‌آورد.

ترمین معتقد است اگر لبران جیمز نبود، KD به راحتی می‌توانست نقطه‌ی بحث در دهه گذشته باشد. او پیشنهاد می کند که دورنت مسلما با استعدادترین بازیکن لیگ است و نتس اگر او را رها کند ضرر خواهد کرد. وی گفت:

شما چهار سال دیگر با کوین دورانت قرارداد دارید. چهار سال دیگر، دورنت در بروکلین تحت قرارداد است. و نتس ممکن است هرگز فرصتی برای به دست آوردن بازیکنی مانند او پیدا نکند. به احتمال زیاد در طول زندگی ما چنین نخواهد شد. دورنت یک بار در زندگی است.
شما می توانید این استدلال را مطرح کنید که اگر لبران جیمز در این ۲۰ سال گذشته وجود نداشت، مردی که ما در مورد او صحبت می‌کنیم دورنت بود. او چقدر با استعداد است.

شان مارکس، جنرال منیجر بروکلین نتس موافقت کرده است که با کوین دورنت و مدیر برنامه او، ریچ کلیمن، برای یافتن یک ترید از نزدیک همکاری کند. بروکلین به وضوح گفت که فقط تریدی را می پذیرد که برای نتس به عنوان یک سازمان کار کند.

جاستین ترمین بر این عقیده است که نتس قادر به برنده شدن در هیچ سناریوی تریدی نیست. او گفت که با معامله با یک بازیکن با کیفیت مانند KD، فرنچایز در نهایت ترید را از دست می‌دهد. او افزود:

شما مردی در حد کوین دورنت را ترید می‌کنید، در نهایت آن ترید را از دست خواهید داد. ترید او یک باخت برای فرنچایز نتس است.

طبق گزارش‌ها، بروکلین نتس خواسته‌های خود را برای این بازیکن ۳۳ ساله مطالبه کرده است. فرنچایزها نتوانسته‌اند الزامات خواسته شده را برآورده کنند، زیرا پیشنهاداتی که گفته می‌شود دریافت شده‌اند بسیار کمتر از حد انتظار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.