بایرن مونیخ کریستیانو رونالدو را به عنوان جانشین روبرت لواندوفسکی انتخاب کرده است

(ورزش جا)_ بایرن مونیخ به دنبال جذب کریستیانو رونالدو مهاجم منچستریونایتد است زیرا به دنبال کنار آمدن با جدایی قریب الوقوع روبرت لواندوفسکی است.

طبق گزارش نشریه اسپانیایی AS، رونالدو توسط بایرن مونیخ به عنوان جانشین مهاجم ستاره خود در نظر گرفته شده است.

فابریزیو رومانو، کارشناس نقل و انتقالات، روز پنجشنبه گزارش داد که بارسلونا پیشنهادی به ارزش ۳۵ میلیون یورو همراه با پاداش‌هایی برای بازیکن ملی پوش لهستانی ارائه کرده است. طبق گزارش نشریه ایتالیایی La Repubblica، کریستیانو رونالدو در تابستان امسال به دنبال یک باشگاه جدید است زیرا در اولدترافورد کاملاً متقاعد نشده است. ESPN مدعی شده است که برنده ۵ توپ طلا به اعتبار شیاطین سرخ برای به چالش کشیدن عناوین شک دارد.

با جذب ارلینگ هالند توسط منچسترسیتی و جذب داروین نونیز توسط لیورپول، رونالدو اکنون معتقد است که منچستریونایتد چندین قدم از رقبای خود عقب است. ملی پوش پرتغالی اکنون ۳۷ سال سن دارد و می‌خواهد قبل از آویختن کفش‌هایش جام‌های بیش‌تری به ویترین افتخارات خود اضافه کند. بایرن مونیخ می‌تواند این فرصت را به او ارائه دهد زیرا آن‌ها نه تنها در فصل آینده شانس اصلی قهرمانی بوندس‌لیگای آلمان خواهند بود، بلکه یکی از نامزدهای اصلی قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا نیز خواهند بود. طبق گزارش La Repubblica، آ اس رم و اسپورتینگ لیسبون نیز در تابستان امسال برای جذب کریستیانو رونالدو در رقابت هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.