بردلی بیل: می‌توانم قهرمانی را با ویزاردز کسب کنم

(ورزش جا)_ بردلی بیل ترجیح داد در واشنگتن ویزاردز بماند. بیل و ویزاردز با قراردادی ۵ ساله به ارزش ۲۵۱ میلیون دلار موافقت کردند. بیل پس از امضای قرارداد جدیدی که شامل بند عدم ترید است، معتقد است که پایتخت‌نشینان می‌توانند به زودی قهرمان NBA شوند.

بیل اخیرا تمایل خود را برای آوردن عنوانی برای واشنگتن ابراز کرده است. اولین و تنها قهرمانی واشنگتن ویزاردز در سال ۱۹۷۸ به رهبری مرد بزرگ تالار مشاهیر، وس آنسلد، رقم خورد.

بردلی بیل گفت:

من می‌خواهم قهرمانی را کسب کنم و این کار را در اینجا انجام خواهم داد. معقتدم در D.C می‌توانیم به موفقیت برسیم.

اما علی‌رغم امضای یک قرارداد تاریخی، بیل نسبت به اتفاقاتی که در سراسر جهان رخ می‌دهد ابراز نگرانی کرد. وی از بازداشت بریتنی گرینر در روسیه و وضعیت زادگاهش در سنت لوئیس ناراحت است. او همچنین درباره تیراندازی اخیر در هایلند پارک صحبت کرد. بردلی اظهار داشت:

با شرایطی که اکنون در جهان حاکم است برای من سخت است که هیجان زده باشم. ما هنوز بریتنی گرینر را در روسیه داریم. هایلند پارک به تازگی شش یا هفت نفر جان خود را از دست داده است. زادگاه من سنت لوئیس، از ۱ ژوئیه تا ۵ ژوئیه، ۲۲ تیراندازی رخ داد. این اتفاقات دشوار است.

واشنگتن ویزاردز امیدوار است پس از امضای قرارداد حداکثری بردلی بیل به مقصدی برای سوپراستارها تبدیل شود. تامی شپارد، جنرال منیجر ویزاردز روز جمعه در مقابل خبرنگاران تضمین موفقیت داد. شپرد معتقد است که تصمیم بیل در نهایت منجر به قهرمانی خواهد شد. وی بیان کرد:

این روز بسیار خوبی برای فرانچایز واشنگتن ویزاردز است. و چه فرصت باورنکردنی است که ما جلوتر می‌رویم و به NBA نشان می‌دهیم که این یک مقصد است. ما فرصتی داریم تا به NBA نشان دهیم چه اتفاقی می‌افتد، تعهدی که به بازیکنان‌مان و حرفه آن‌ها خواهیم داد.

شما در مورد یکی از ارزنده ترین بازیکنان آزاد در بازار صحبت می‌کنید که دوباره با واشنگتن ویزاردز قرارداد می‌بندد و متعهد به چیزی است که معتقد است می‌تواند در اینجا برنده شود. و ما نیز معتقدیم که می‌توانیم اینجا برنده شویم.

بردلی بیل به دهمین بازیکن تاریخ NBA تبدیل شد که بند عدم معامله در قرارداد خود دارد. بیل به لیست لبران جیمز، کوبی برایانت، تیم دانکن، کوین گارنت، درک نویتزکی، دوین وید، دیوید رابینسون، جان استاکتون و کارملو آنتونی پیوست.

اما چرا واشنگتن ویزاردز به او بند ممنوعیت ترید را داد؟ تد لئونسیس، مالک ویزاردز، به نقل از جاشوا رابینز از اتلتیک، توضیح سرراستی داشت وی گفت:

او نمی‌خواهد ترید شود و ما هم نمی‌خواهیم او را ترید کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.