ترجیح می‌دهم رحیم استرلینگ را به جای نیمار جذب کنم

(ورزش جا)_ جک ویلشر و درن بنت، بازیکنان سابق لیگ برتر انگلیس، شایعات مربوط به پیوستن رحیم استرلینگ و نیمار جونیور به چلسی را بررسی کردند. طبق گزارش‌ها، هر دو بازیکن دیر یا زود می توانند به دنبال مراتع جدیدتر باشند و ظاهرا آبی‌ها برای هر دو در رقابت هستند.

به نقل از اتلتیک، آبی‌ها علاقه مند به جذب استرلینگ از منچسترسیتی هستند و تنها یک سال از قرارداد او در اتحاد باقی مانده است. این در حالی است که نیمار سه سال دیگر از قراردادش با پاری سن ژرمن باقی مانده است. با این حال، آبی‌ها برای جذب او در تابستان امسال در موقعیت قطبی هستند.

رقیب چلسی در لیگ برتر، نیوکاسل نیز در کنار رئال مادرید و بارسلونا به این بازیکن برزیلی لینک شده‌اند. بنت و ویلشر هر دو معتقد بودند که چلسی عاقلانه است که به جای ریسک کردن با نیمار، روی استرلینگ سرمایه گذاری کند.

بنت در گفتگو با talkSPORT گفت:

من ترجیح می‌دهم رحیم استرلینگ را به جای نیمار در لیگ برتر انتخاب کنم. استرلینگ، تو می‌دانی که قرار است چه چیزی به دست بیاوری.

ویلشر با تکرار این احساس افزود:

این یک کار سخت است، من هر دو را دوست دارم. اگر با احتیاط حرکت کنید، استرلینگ را می‌گیرید، زیرا می‌دانید چه چیزی به دست می‌آورید. او ثابت شده است. اگر قمار می‌کردید و تمام پول دنیا را داشتید که برخی از این تیم‌ها دارند، احتمالا هر دو را می‌گرفتید یا فقط نیمار را می‌گرفتید.

استرلینگ از زمان پیوستن به منچسترسیتی از لیورپول در سال ۲۰۱۵ به یکی از بهترین مهاجمان لیگ برتر تبدیل شده است. او در ۳۳۹ بازی، ۱۳۱ گل زده و ۹۵ پاس گل داده و ۱۰ عنوان از جمله چهار قهرمانی در لیگ برتر انگیلس را کسب کرده است.از این رو، او می‌تواند یک مکمل عالی برای تیم چلسی باشد.

نیمار تجربه حضور در فوتبال جزیره را ندارد و نگرانی‌ها این است که اکنون که در ۳۰ سالگی است برای سازگاری با مشکل مواجه شود. با این حال، هیچ بحثی در مورد توانایی‌ها و دستاوردهای او وجود ندارد، با بازی برای PSG و بارسلونا با گلزنی‌های خیره کننده و کسب عناوین متعدد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.