تیم بونتمپس: جذب داناوان میچل یک موفقیت بزرگ برای نیویورک نیکس خواهد بود

(ورزش جا)_ گفته می‌شود که نیویورک نیکس علاقه مند به ترید با داناوان میچل، گارد یوتا جاز است. گزارش شده است که جاز آماده ترید است، زیرا به تازگی رودی گوبر سنتری که سابقه سه بار انتخاب شدن به عنوان مرد دفاعی فصل انتخاب شد را به تیم مینسوتا تیمبرولوز ترید کرده است.

میچل در تمام پنج فصلی که در لیگ بوده است، جاز را به پلی‌آف رسانده است. حضور آن‌ها در پلی‌آف فصل ۲۰۲۱/۲۲ بسیار کوتاه بود و آن‌ها توسط دالاس موریکس در راند اول حذف شدند.

تیم بونتمپس از ESPN گفت:

مشخص است که برای جذب داناوان میچل انگیزه بسیار بالایی برای نیویورک نیکس وجود دارد. آخرین باری که نیکس یک گارد آل استار داشت مارک جکسون در سال ۱۹۸۹ بود.
و آخرین کسی که پس از مارک جکسون به عنوان گارد آل استار برای نیکس بازی کرد آلن هیوستون بود در سال ۲۰۰۱ یعنی دو دهه پیش.
نیکس فرنچایزی است که تشنه یک گارد آل استار برای ساختن آن‌هاست. آن‌ها مدتی طولانی در این انتظار به سر می‌برند.

بوتنمپس ادامه داد:

از زمانی که لئون رز به عنوان مدیر به نیویورک نیکس آمد، هدف این تیم جذب ستاره‌ها بوده است. او در CCA ایجنت ستاره‌های زیادی بود افرادی مانند داناوان میچل.
نیکس در چند فصل اخیر در درفت‌ها سعی کرده است تا بازیکنانی را به خدمت بگیرد تا کیفیت را به تیم آن‌ها تزریق کند اما نمی‌توان گفت که در این کار موفق بوده‌اند ولی اکنون به نظر من بهترین فرصت برای آن‌ها فرا رسیده است، جذب داناوان میچل یک موفقیت بزرگ برای آن‌ها خواهد بود.

شایعات حاکی از آن است که میچل ممکن است در راه رسیدن به نیکس باشد زیرا هر دو طرف در حال بررسی جزئیات نهایی هستند. این خبر ابتدا در پادکست KSL به میزبانی جیک اسکات و بن اندرسون منتشر شد.

به عنوان مهمان در پادکست، پاتریک کیناهان، مجری رادیو یوتا گفت که ترید بین جاز و نیکس برای میچل در حال انجام است اما هنوز تایید نشده است. وی گفت:

در گفتن این موضوع مردد هستم اما در حین صحبت ما پیام‌هایی دریافت کرده‌ام که ترید میچل به نیکس در حال قطعی شدن است. آن‌ها در حال کار بر روی جزئیات هستند و به زودی خبر آن منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.