جان وال اهمیت خود را به عنوان سومین بازیکن برتر لس‌آنجلس کلیپرز بیان می‌کند

(ورزش جا)_ جان وال در پنج فصل اخیر خود، دو فصل را به طور کامل از دست داده و تقریبا در نیمی از سه فصل دیگر بازی کرده است.

پس از بای‌اوت با هیوستون راکتس، وال با کلیپرز به مبلغ ۱۳ میلیون دلار طی دو سال قرارداد امضا کرد. با ۴۰ میلیون دلاری که راکتس به وال بدهکار است، او تقریبا به اندازه گزینه بازیکن ۴۷ میلیون دلاری خود درآمد خواهد داشت.

جان وال در کنار کوای لنرد و پال جرج یک BIG 3 را تشکیل خواهد داد. با این حال، باید دید که وال پس از بازگشت از مصدومیت آشیل چگونه عمل می‌کند.

وال در مصاحبه‌ای با اُهم یانگیموسک از ESPN درباره BIG 3 کلیپرز صحبت کرد:

آمدن به کلیپرز تصمیم قطعی من بود. می‌دانم که هنوز بازیکن با استعدادی هستم، بر روی چیزهایی که باعث می‌شود عملکردم بهتر شود کار کرده‌ام به ویژه به رو شوت‌ها و کچ‌شوت‌ها.
فکر می‌کنم در کوارترهای چهارم همه تیم‌ها بر روی دفاع کردن کوای لنرد و پال جرج متمرکز می‌شوند و اینجا جایی است که باید من به عنوان سومین بازیکن برتر کلیپرز وارد عمل شوم و کار را به سود تیم به اتمام برسانم، این کار سرگرم کننده‌ای برای من خواهد بود.

وال مدتهاست که یک پوینت گارد بوده و در منطقه رنگی موفقیت بیشتری نسبت به بیرون از منطقه رنگی داشته است. او می‌تواند با به هم ریختن مدافعان حرف، استفاده از اپن شات‌ها، درایوهای سرعتی خود، برای کلیپرز مفید باشد.

لنرد، جرج و وال همگی از مصدومیت بازمی‌گردند. انتظار می‌رود که کل دستمزد پرداختی کلیپرز در سال ۲۰۲۲ از گلدن استیت وریرز پیشی بگیرد. طبق گفته Spotrac، دستمزد تیم برای فصل ۲۰۲۲/۲۳، ۱۹۲ میلیون دلار است که بالاترین رقم در لیگ است.

در حالی که جیب‌های عمیق استیو بالمر، لنرد و جرج را به کلیپرز آورده است، مصدومیت‌ها دوران تصدی آن‌ها را آزار داده است.

کوای لنرد در تمام فصل قبل (۲۰۲۱/۲۲) را به دلیل مصدومیت بازی نکرد و پال جرج ۵۱ بازی را به میدان رفت. در نهایت کلیپرزی‌ها در این فصل در پلی‌این مغلوب نیواورلینز پلیکانز شدند و از صعود به پلی‌آف باز ماندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.