جوی تیلور: کوین دورنت را برای رفتن از بروکلین نتس سرزنش نمی‌کنم

(ورزش جا)_ کوین دورنت با درخواست ترید از بروکلین نتس جهان را شوکه کرد. در حالی که بسیاری از وی انتقاد کردند اما جوی تیلور هیچ اشتباهی را در تصمیم KD نمی‌بیند.

هیچ کس مشکوک نبود که دورنت به زودی نتس را ترک خواهد کرد. از زمان حذف آن‌ها در دور اول پلی آف ۲۰۲۲، تمرکز روی کایری اروینگ بوده است که قرار است قراردادش را تمدید کند.

گزارش‌ها نشان داد که نتس و ایروینگ برای کنار آمدن با یکدیگر شرایط سختی داشتند. این باعث شد که KD بگوید که اوضاع را زیر نظر دارد تا ببیند اوضاع چگونه پیش می‌رود.

ایروینگ با فعال کردن بند آپشن پلیر خود برای فصل آینده (۲۰۲۲/۲۳)، بسیاری بر این باور بودند که ماندن کایری باعث می‌شود تا دورنت نیز در بروکلین بماند.

تیلور در «The Herd with Colin Cowherd» گفت که او معتقد است هیچ سرزنشی به دورنت نیست و گفت:

من با افرادی که سعی در ارتقای شغل خود دارند مشکلی ندارم. من مشکلی با افرادی ندارم که برای رهایی از موقعیت‌های بد تصمیم می‌گیرند اگر احساس کنند که این به آن‌ها خدمت نمی‌کند. و من این کار را نمی کنم. وقتی نوبت به تجارت می رسد، ایده وفاداری را قبول نکنید.

او در ادامه صحبت‌های خود توضیح داد:

این کاری است که کوین دورنت برای امرار معاش انجام می‌دهد. و اگر او در بروکلین ناراضی است، اگر از نحوه مدیریت بروکلین ناراضی است، اگر از رفتار بروکلین با کایری ناراضی است، یا به هر دلیل دیگری که بخواهد بروکلین را ترک کند، من مشکلی ندارم.

او پس از اشاره به نحوه از هم پاشیدن BIG 3، ادامه داد:

چرا کوین دورنت باید همه اینها را (کایری اروینگ و جیمز هاردن) در کنارش داشته باشد؟ این پروژه از همان ابتدا تا حد زیادی محکوم به فنا بود، زمانی که شما واقعا به ساختار فرنچایز نگاه می‌کنید و می‌بینید تمامی این تصمیمات اشتباه بوده است. برای رسیدن به موفقیت نحوه چینش صحیح بازیکنان و استفاده صحیح از آن‌ها به شما شانس قهرمانی می‌دهید ن صرفا داشتن تعدادی سوپراستار و نام‌های پر آوازه.

دورانت سه سال را در نتس گذراند اما فقط دو سال بازی کرد. در اولین فصل خود، او به دلیل آسیب دیدگی تاندون آشیل که هنگام بازی برای گلدن استیت وریرز در مقابل تورنتو رپترز (فینال ۲۰۱۹ بسکتبال NBA) متحمل شده بود، یک فصل کامل در مصدومیت به سر برد و دور از میادین بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.