جی ویلیامز: داروین هم ارتباط بهتری با بازیکنان برقرار می‌کند

(ورزش جا)_ لس‌آنجلس لیکرز به رهبری لبران جیمز، داروین هم را به عنوان سرمربی جدید خود به خدمت گرفت. کمک مربی سابق میلواکی باکس در لیگ بسیار مورد توجه است.

جی ویلیامز در برنامه ESPN “Keyshawn, JWill and Max” نظرات خود را در مورد هم به اشتراک گذاشت. او احساس می‌کند لبران جیمز و هم تیمی‌هایش ممکن است بهتر از فرانک ووگل به هم پاسخ دهند. ویلیامز معتقد است که هم می‌تواند بیش‌تر با بازیکنان ارتباط برقرار کند زیرا او در NBA نیز بازی کرده است.

ویلیامز اذعان کرد:

یکی از مزایای داروین هم که متفاوت از آنچه در مربی قبلی لیکرز (فرانک ووگل) بود، این است که ارتباط خوبی دارد. دو نوع رابطه وجود دارد؛ یک رابطه به عنوان مربی تیم با بازیکن و دوم به عنوان دوست با بازیکن و ارتباط صمیمانه‌تر وجود دارد. من نمی‌گویم فرانک ووگل تلاش نکرد اما این کار را نتوانست به خوبی مدیریت کند. هم خودش زمانی در NBA بازی می‌کرده است و به خوبی می‌تواند بازیکنانش را درک کند و به کمک آن‌ها بیاید.
در جایی که داروین هم به نظر می‌رسد رویکرد بیش‌تری داشته باشد، این یک رابطه متحول کننده خواهد بود که در آن او وقت خود را با راسل وستبروک می‌گذراند، برای شام بیرون می‌رود، به او پیام می‌دهد، و در خارج از مرکز تمرین با او صحبت می‌کند.
اگر رئیس شما وقت می گذارد تا کمی در مورد شما بداند، پش شما می‌توانید بهتر با او ارتباط برقرار کنید و مشکلات را از بین ببرید.

لبران جیمز از طرفداران پرشور داروین هم است. گفته می‌شود که او برای سرمربی جدید تیم تلاش کرده است. تایید لبران باعث می‌شود هم وقتی به رختکن بیاید در جای خوبی باقی بماند.

هم پیش از این به عنوان کمک مربی با میلواکی باکس و آتلانتا هاکس کار می‌کرد. او از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ مدت کوتاهی در کادرفنی لیکرز حضور داشت. او از یک مربی G-League به یک مربی NBA تبدیل شده است.

در چند سال گذشته، هم دستیار اصلی مایک بودنهولزر بوده است. او به دلیل مربی بودن یک بازیکن شهرت پیدا کرده است. همانطور که جی ویلیامز گفت، به عنوان یک بازیکن سابق، او می‌تواند با بازیکنان مدرن NBA خیلی بهتر ارتباط برقرار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.