ریوالدو: من مطمئن هستم که همه ما از تماشای بازی او لذت خواهیم برد

(ورزش جا)_ آنتونی هدف منچستریونایتد از ریوالدو اسطوره برزیلی تمجیدهای زیادی دریافت کرد. سوپر استار سابق بارسلونا از این بازیکن ۲۲ ساله برای انجام کارهای شگفت انگیز در منچستریونایتد حمایت کرد. شیاطین سرخ از زمان اعلام انتقال اریک تن هاخ به طور مداوم با این وینگر لینک شده‌اند.

شیاطین سرخ تا کنون هیچ خرید جدیدی در پنجره تابستانی امسال (۲۰۲۲) انجام نداده است و طبق گزارش ها (به نقل از اسپورت) تلاش‌ها برای جذب فرنکی دی یونگ از بارسلونا متوقف شده است. آنتونی تا ژوئن ۲۰۲۳ با آژاکس قرارداد دارد و باشگاه ممکن است تابستان آینده او را با قیمت ارزان از دست بدهد، اگر او را الان نفروشند.

آنتونی تجربه بازی زیر نظر اریک تن هاخ در آژاکس را دارد و برای همکاری مجدد با سرمربی هلندی تلاش می‌کند. در حالی که منچستریونایتد پیشنهاد رسمی ارائه نکرده است، انتظار می‌رود مذاکرات در هفته‌های آینده ادامه یابد.

ریوالدو ادعا کرد که آنتونی همه ابزارها را برای موفقیت در جام جهانی آینده و در باشگاه جدیدش در اختیار دارد:

آنتونی می تواند در منچستریونایتد و جام جهانی معجزه کند. او از یک فصل فوق العاده ۲۰۲۱/۲۲ لذت برد و من مطمئن هستم که توجه باشگاه‌های بزرگ‌تر را به خود جلب کرده است. در حال حاضر، منچستریونایتد  که سرمربی سابقش اریک تن هاخ را دارد به نظر نزدیک ترین باشگاه به جذب اوست و من مطمئن هستم که همه ما از تماشای بازی او در اولدترافورد لذت خواهیم برد.
او ممکن است از بازی در یک باشگاه بزرگتر برای نزدیک شدن به حضور ثابت در جام جهانی سود ببرد، اگرچه من همچنین فکر می‌کنم جای او در تیم امن است زیرا تیته اخیرا او را دعوت کرده است و به کیفیت او اعتماد دارد.

انتظار می‌رود منچستریونایتد در هفته‌های آینده چندین خرید را تکمیل کند شیاطین سرخ در موقعیت دشواری قرار دارند و در تابستان امسال چندین خروجی دارند. آن‌ها نتوانسته‌اند به اندازه کافی در بازار نقل و انتقالات فعال باشند و باید در هفته‌های آینده چند خرید را تکمیل کنند. طبق گزارشات، ناتوانی باشگاه در جذب بازیکنان به ناآرامی فوق ستاره پرتغالی نیز منجر شده است. کریستیانو رونالدو دوباره به خروج از این تیم نزدیک شده است که این موضوع وضعیت هجومی باشگاه را به میزان قابل توجهی بدتر خواهد کرد. به غیر از مارکوس راشفورد و رونالدو، هیچ مهاجم تاپ دیگری در تیم وجود ندارد. حداقل یک خرید تهاجمی برای این تابستان از اهمیت بالایی برخوردار است.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.