شکیل اونیل: روشی که آقای KD برای به دست آوردن احترام انجام داد با مدرسه قدیم فرق داشت!

(ورزش جا)_ شکیل اونیل به اختلافات مداوم بین چارلز بارکلی و کوین دورنت توجه کرده است. قهرمان چهار دوره NBA می‌گوید که دیدگاه بارکلی را درک می‌کند.

شکیل اونیل در مصاحبه با ESPN گفت:

هر کسی نظری دارد. من به اندازه کافی باهوش هستم، بنابراین قبل از اینکه کلید احساسات را روشن کنم، دوست دارم گوش کنم. من از کسی متنفر نیستم اما صحبت‌های چارلز را درک می‌کنم. بگذار توضیح بدهم.
در زمان های قدیم، همه با یکدیگر رقابت می‌کردند. مثلا چند بار مجیک جانسن به لری برد باخت؟ چند بار آیزیا تاماس به برد باخت؟ چند بار مایکل جردن قبل از اینکه بالاخره به نتیجه برسند به آیزیا باختند؟
چند بار قبل از اینکه بالاخره مایک را شکست دهیم، به مایک باختیم؟ بنابراین، در زمان ما، باید برای به دست آوردن این احترام رقابت می‌کردید. حالا، روشی که آقای KD این کار را انجام داد، با روش مدرسه قدیمی متفاوت بود. آن‌ها به تیمی می‌بازند، سپس او به تیمی می‌پیوندد که او را شکست داده است، سپس او دو قهرمانی را به دست می‌آورد، او کار را برای خودش آسان می‌کند.
وقتی اورلاندو را ترک کردم و به لس‌آنجلس رفتم، اگر می‌دانستم مشکلی نیست، به خانه برمی‌گشتم و با سن آنتونیو اسپرز بازی می‌کردم، می‌رفتم و با یوتا جاز بازی می‌کردم. بنابراین، این واقعیت که ما احساس می‌کنیم او این کار را نکرد. همانطور که ما رقابت کردیم، رقابت کنید، این جایی است که شما به آن توجه می‌کنید.
حالا، آیا او به آنجا رفت و پیروز شد و اتوبوس را رانندگی کرد؟ بیایید بگوییم که او فضای بسیار بیش‌تری داشت زیرا استفن کری و کلی تامپسون آنجا بودند. بیایید و این موضوع را واقعی نگاه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.