قراداد جدید بردلی بیل با واشنگتن ویزاردز حاوی بند عدم ترید است

(ورزش جا)_ واشنگتن ویزاردز فصل گذشته (۲۰۲۱/۲۲) نتوانست به پلی آف راه پیدا کند زیرا در کنفرانس شرق یازدهم شد. ویزاردز قصد خود را برای فصل آینده (۲۰۲۲/۲۳) با انجام چند حرکت بزرگ در آف‌سیزن مشخص کرده‌اند.

اولویت اصلی آن‌ها تمدید قرارداد بردلی بیل بود. واشنگتن ویزاردز در نهایت موفق به انجام این تمدید شد زیرا آن‌ها قرارداد سوپراستار خود را با قراردادی ۵ ساله به ارزش ۲۵۱ میلیون دلار تمدید کردند.

پس از اینکه بیل بند آپشن پلیر خود را فعال نکرد، انتظار می‌رفت که او به جای دیگری نقل مکان کند. با این حال، شوتینگ گارد ویزاردز در واشنگتن ماندنی شد.

بابی مارکس همچنین گزارش داد که یکی از بزرگترین نکات برجسته قرارداد بیل، بند عدم ترید است. این بازیکن ۲۹ ساله در حال حاضر تنها بازیکن فعالی است که تحت بند عدم ترید بازی می‌کند. برای واجد شرایط بودن، یک بازیکن باید بیش از هشت سال در یک تیم بازی کرده باشد.

بیل از زمانی که در سال ۲۰۱۲ توسط واشنگتن ویزاردز به خدمت گرفته شد، در کنار آن‌ها ماندگار شد و این باعث شد که وی واجد شرایط شرط عدم ترید باشد. قرارداد او همچنین شامل ۱۵% افزایش مبلغ قرارداد و بند آپشن پلیر در فصل پنجم است.

بردلی بیل یکی از بهترین بازیکنان واشنگتن ویزاردز در چند سال گذشته بوده است. او نشان داده است که وظیفه کمک به این فرنچایز برای کسب قهرمانی NBA بر عهده دارد.

من این سعادت را داشته‌ام که در ۱۰ سال گذشته شهر واشنگتن را خانه خود و فرنچایز ویزاردز و طرفدارانمان را خانواده‌ام بنامم و در این راه به عنوان یک بازیکن، یک رهبر، یک شوهر و یک پدر رشد کرده‌ام. امروز بیانگر چنین لحظه خاصی در زندگی من است.
من نمی توانم بیشتر از این سپاسگزار باشم که فرصتی برای ادامه همکاری با تد، تامی، وس و کل سازمان در پیشبرد رو به جلو برای رسیدن به رویای خود برای آوردن قهرمانی به D.C و به همان اندازه مهم، کمک به جامعه ما برای ادامه پیشرفت است. چیزهای شگفت انگیز در کنار هم.

با تمدید قرارداد بردلی بیل، واشنگتن ویزاردز می‌تواند مطمئن باشد که فصل آینده رقابتی خواهد بود. این تیم همچنین بازیکنانی مانند مونته موریس و ویل بارتون را از دنور ناگتس به خدمت گرفت. هر دوی اینها خریدهای هیجان انگیزی هستند زیرا به شوتزنی و امتیازگیری راستر ویزاردز کمک زیادی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.