قرارداد محمد صلاح تا سال ۲۰۲۵ با لیورپول تمدید شد

(ورزش جا)_ محمد صلاح قرارداد جدیدی را با لیورپول تا سال ۲۰۲۵ امضا کرد. ملی پوش مصری درست پس از ورود به آخرین سال قراردادش به گمانه زنی‌ها در مورد آینده‌اش پایان داد.

صلاح قرار است در لیورپول دستمزد هفته‌ای ۳۵۰ هزار پوند را دریافت کند و تبدیل به اولین بازیکن تاریخ قرمزهای بندر مرسی‌ساید شود که چنین دستمزدی را دریافت می‌کند.

مو صلاح در پنج سال گذشته در آنفیلد حضور داشته و بخش مهمی از ترکیب اصلی تیم یورگن کلوپ بوده است. او از زمان پیوستن از آاس رم در سال ۲۰۱۷، ۱۵۶ گل در ۲۵۴ بازی برای قرمزها به ثمر رسانده است. او به آن‌ها کمک کرد تا به ناکامی خود در لیگ برتر پایان دهند و در کنار سایر جا‌م‌ها، لیگ قهرمانان اروپا را نیز به دست آورد.

صلاح پس از امضای قرارداد جدید با وبسایت رسمی باشگاه لیورپول صحبت کرد و مدعی شد که در این باشگاه احساس خوبی دارد. وی گفت:

احساس فوق‌العاده‌ای دارم و برای بردن جام‌های بیش‌تر با لیورپول هیجان زده هستم. این یک روز شاد برای همه است. فکر می‌کنم کمی زمان می‌برد تا تمدید قرارداد انجام شود، اما اکنون همه چیز انجام شده است، بنابراین ما فقط باید تمرکز کنیم. من فکر می‌کنم می‌توانید ببینید که در پنج یا شش سال گذشته تیم همیشه در مسیر پیشرفت بوده است.
فصل گذشته (۲۰۲۱/۲۲) ما به فتح ۴ جام نزدیک بودیم، اما متاسفانه در هفته آخر فصل دو جام را از دست دادیم. فکر می‌کنم در موقعیت خوبی هستیم که برای همه عناوین بجنگیم. خریدهای جدیدی نیز داریم. فقط باید به کار خود ادامه دهیم. باید مثبت باشیم  به سخت تلاش کردن ادامه بدهیم. باید برای رسیدن به موفقیت دید خوبی داشته باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.