منچستریونایتد در میان مذاکرات خروج کریستیانو رونالدو، به فکر جذب مهاجم از سری آ است

(ورزش جا)_ SportsMole گزارش می‌دهد که منچستریونایتد در میان گمانه زنی‌ها در مورد آینده کریستیانو رونالدو، در حال بررسی خرید ویکتور اوسیمن، مهاجم ناپولی است.

اوسیمن، ۲۳ ساله، مورد توجه واقعی شیاطین سرخ قرار دارد، این مهاجم نیجریه‌ای در ناپل شکوفا شده است. مهاجم سابق لیل در فصل گذشته (۲۰۲۱/۲۲) ۱۸ گل در ۳۲ بازی برای ناپولی به ثمر رساند و تبدیل به یکی از برترین مهاجمان اروپا شد.

اوسیمن سه سال دیگر با ناپولی قرارداد دارد و پارتنوپی با مبلغ ۸۰ میلیون پوند حاضر به فروش وی خواهد بود، بازار مشتریان وی به شدت داغ است و گفته می‌شود آرسنال و بایرن مونیخ نیز علاقه مند به جذب این مهاجم هستند.

این بازیکن نیجریه‌ای ممکن است به عنوان یک جایگزین بالقوه برای کریستیانو رونالدو در نظر گرفته شود، کسی که به شیاطین سرخ گفته است که می‌خواهد در صورت ارائه پیشنهاد مناسب در تابستان امسال، باشگاه را ترک کند.

ستاره پرتغالی مشتاق ادامه بازی در لیگ قهرمانان اروپا است و نگران عدم فعالیت نقل و انتقالاتی است که یونایتد انجام می‌دهد. شیاطین سرخ تاکنون تنها یک خرید انجام داده‌اند و تایرل مالاسیا، مدافع چپ فاینورد را به اولدترافورد آورده‌اند.

اگر رونالدو یونایتد را ترک کند، آنها از دستمزد نجومی ۴۸۰ هزار پوندی در هفته این بازیکن خلاص خواهند شد، البته اکنون با کاهش دستمزد به ۳۶۰ هزار پوند کاهش یافته است. این می‌تواند به شیاطین سرخ بودجه لازم را برای هدف قرار دادن اوسیمن بدهد.

اگر CR7 اولدترافورد را ترک کند، منچستریونایتد نمی‌تواند با جایگزین نکردن کریستیانو رونالدو وارد فصل آینده (۲۰۲۲/۲۳) شود. ستاره سابق یوونتوس در فصل گذشته (۲۰۲۱/۲۲) یکی از معدود بازیکنان مثبت شیاطین سرخ بود و در ۳۸ بازی ۲۴ گل به ثمر رساند. بدون برنده ۵ توپ طلا، واقعا کمبود قدرت آتش وجود داشت و بازیکنانی مانند ادینسون کاوانی و مارکوس راشفورد در مقابل دروازه فاجعه بار بودند.

بنابراین، اگر رونالدو برود، شیاطین سرخ نه تنها ستاره خود را از دست خواهند داد، بلکه نقش مهمی در بازی هجومی خود دارند. اعتماد باشگاه به افرادی مانند راشفورد یا حتی مرد فراموش شده آنتونی مارسیال می‌تواند فاجعه باشد.

به نظر می‌رسد یونایتد تمایلی به پرداخت هزینه‌های سنگین در این تابستان ندارد، زیرا شهرتش به دلیل پرداخت دستمزدهای بسیار بالا در سال‌های اخیر خدشه دار شده است.

اما مهاجمان با کیفیت بالا ارزان نیستند. با توجه به رزومه اوسیمن به عنوان یک مهاجم گلزن در ناپولی، شیاطین سرخ باید مبلغ زیادی را برای این بازیکن نیجریه‌ای بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.