نیمار آماده جدایی از پاری سن ژرمن است

(ورزش جا)_ نیمار با توجه به اظهارات اخیر ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن در تابستان امسال (۲۰۲۲) آماده جدایی است.

این بازیکن ۳۰ ساله از سال ۲۰۱۷ در پارک دو پرنس حضور دارد، زمانی که با قراردادی ۱۹۰ میلیون پوندی (۲۲۲ میلیون یورویی) به عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ جهان به پاریس آمد.

او چندین سال یکی از مردان اصلی پاری سن ژرمن بوده و ۱۴۴ بازی انجام داده، ۱۰۰ گل به ثمر رسانده و ۶۰ پاس گل داده است. با این حال، ورود کیلیان امباپه و سپس لیونل مسی به باشگاه در فصل گذشته شاید باعث کاهش اهمیت این برزیلی شده باشد.

به نقل از RMC Sport اظهارات اخیر ناصر الخلیفی، ستاره سابق بارسلونا را عصبانی کرده است و در نتیجه او ممکن است پاریس را ترک کند.

ناصر الخلیفی به مارکا (از طریق فابریزیو رومانو) گفت:

احتمال جدایی نیمار در تابستان؟

چیزی که می‌توانم به شما بگویم این است که انتظار داریم همه بازیکنان نسبت به فصل گذشته خیلی بیش‌تر کار کنند. خیلی بیش‌تر! همه آن‌ها باید ۱۰۰٪ باشند. واضح است که ما آنقدر خوب نبودیم که بتوانیم موفقیت‌های بیش‌تری کسب کنیم.
برای فصل بعد، هدف مشخص است: کار کردن هر روز با ۲۰۰٪. برای دادن هر آنچه برای این پیراهن داریم، حداکثر کار را انجام دهیم و نتیجه را خواهیم دید. شما باید دوباره متواضع شوید. برای جلوگیری از آسیب دیدگی، محرومیت و خطاهایی که بازی را تغییر می‌دهند، باید تغییر کنید.”

ملی پوش برزیلی نمی‌خواست در تابستان امسال پاری سن ژرمن را ترک کند و در جام جهانی مورد توجه باشد. با این حال، نیمار گفته می‌شود که مورد هدف اظهارات الخلیفی قرار گرفته است و بنابر گزارش‌ها باید احساس کند که او را دوست دارند تا بهترین عملکرد خود را در باشگاه ارائه دهد.

علاوه بر این، این بازیکن ۳۰ ساله به واکنش‌های پس از شکست تیمش مقابل رئال مادرید در یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا (۲۰۲۱/۲۲) پاسخ خوبی نداد. او در پیروزی ۳-۰ تیم مقابل بوردو در لیگ ۱ فرانسه بدون تشریفات هو شد و به شدت توسط رسانه‌های فرانسوی به دلیل عدم مشارکت مورد انتقاد قرار گرفت.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.