نیک رایت: پادشاه، پادشاه می‌ماند

(ورزش جا)_ به نظر می‌رسد که لس آنجلس لیکرز به احتمال ترید کایری اروینگ از بروکلین نتس علاقه مند است. تریدی که ممکن است باعث شود لیکرز راسل وستبروک را به نتس واگذار کند، برخی هواداران از شنیدن این خبر به شدت خوشحال هستند.

در حالی که گزارش شده است که هر دو طرف در حال مذاکره برای ترید هستند، به نظر می‌رسد هیچ شور و شوقی در مورد معامله از سوی تحلیلگران NBA وجود ندارد. تعداد زیادی نسبت به این ترید اخم کرده‌اند، زیرا سودی در آن نمی‌بینند. تریدی که شامل اروینگ می‌شود به عنوان یک بمب تیک تیک بالقوه شناخته شده است.

در پادکست First Things First، نیک رایت در مورد ترید احتمالی لیکرز نظر مثبتی نداشت. او معتقد است که مسائل مربوط به فرانچایز با امضای قرارداد با اروینگ حل نخواهد شد. رایت نگرانی‌های خود را در مورد مسائل موجود بین او و آنتونی دیویس مطرح کرد. وی گفت:

حتی اگر لیکرز راس را با کایری عوض کند، احتمالا یک مدافع محیطی کوتاه خواهد بود. سوالات در دسترس بودن با AD وجود دارد، برخی از سوالات در دسترس بودن با لبران و سوالات گسترده در دسترس بودن با کایری اروینگ وجود دارد، و این مسئله که یک سرمربی تازه کار بر روی نیمکت حضور دارد. البته وجود لبران به همراه آنتونی دیویس و کایری اروینگ برای هواداران باعث خرسندی است و اگر آن‌ها بتوانند قهرمان شوند پادشاه، پادشاه می‌ماند.

رایت افزود:

به طور شگفت انگیزی، کایری اروینگ سمی‌تر از راسل وستبروک است، زیرا درباره راسل وستبروک حداقل می‌دانیم که او هم‌تیمی خوبی خواهد بود، او بازی می‌کند، او فرنچایز شما را آتش نمی‌زند. البته جدا از این من زودتر از این‌ها خواستار رفتن وستبروک از LAL بوده‌ام. و برای آمدن کایری به اینجا باید امیدوار باشیم او رفتارهای قبلی‌اش را اصلاح کند و به تیم در مسیر موفقیت کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.