هواداران NBA: دوین بوکر شایستگی حضور بر روی کاور NBA 2k23 را ندارد

(ورزش جا)_ ۲k ورزشکار کاور NBA 2K23 را معرفی کرد و آن دوین بوکر از فینیکس سانز است. فصل ۲۰۲۱/۲۲ سانز با شکست تحقیرآمیز بازی ۷ مقابل دالاس موریکس به پایان رسید و طرفداران اکنون بوکر را ترول می‌کنند. صرف نظر از نتیجه پلی‌آف، او یک فصل عادی شگفت انگیز را پشت سر گذاشت و مطمئنا شایسته تقدیر است.

او در ۶۸ بازی فصل ۲۰۲۱/۲۲ میانگین ۲۶.۸ امتیاز، ۴.۸ اسیست، ۵.۰ ریباند و ۱.۱ توپ‌ربایی به ثبت رساند. او در لیگ در گلزنی هشتم و در OBPM و VORP 15 برتر بود.

بوکر سانز را سرپا نگه داشت و حتی در زمانی که کریس پال مصدوم بود به تسلط خود ادامه داد و خود را به عنوان یکی از کاندیدهای MVP معرفی کرد. بوکر در رای گیری چهارم شد و نسبت به تالار مشاهیر آینده مانند استف کری، لبران جیمز، کوین دورنت و حتی هم تیمی‌اش کریس پال، رای بیشتری دریافت کرد.

بوکر به لیست ۱۹ بازیکن فعالی پیوست که روی جلد NBA 2K بود‌ه‌اند. از این تعداد، تنها ۱۳ مورد در نسخه اصلی بین المللی بودند.

انتظار نمی‌رفت دوین بوکر و فینیکس سانز بازی ۷ نیمه نهایی کنفرانس غرب را در زمین خود مقابل دالاس موریکس به این شکل مفتضحانه با اختلاف ۳۳ امتیاز ببازند.

آن‌ها با اختلاف بهترین تیم NBA در طول فصل عادی بودند و بهترین رکورد خانگی و لیگ را داشتند. آن‌ها با ۶۴ برد رکورد فرنچایز خود را در یک فصل شکستند و تنها تیمی بودند که از ۶۰ برد عبور کردند.

طرفداران و بازیکنان سانز در تمام فصل از لحنی تحقیر آمیز استفاده می‌کردند. بوکر و CP3 در مصاحبه‌های بعد از بازی وقتی در مورد حریفان سوال می‌شدند لبخند می‌زدند و می‌خندیدند. آن‌ها در فصل معمولی آنقدر مغرور بودند که اکثر هواداران در شبکه‌های اجتماعی سقوط آن‌ها را جشن گرفتند.

پس از انتخاب دوین بوکر برای کاور NBA 2k23 موج عجیبی از اعتراضات در شبکه‌های اجتماعی از او شدت گرفت و آن‌ها معتقد بودند که بوکر شایستگی اینکه تصویرش بر روی کاور بازی قرار بگیرد را ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.