واکنش منفی هواداران رقیب: منچسترسیتی فوتبال را کشته، این لیگ تمام شده است

(ورزش جا)_ طبق گزارش‌ها، منچسترسیتی، قهرمان فعلی لیگ برتر انگلیس، به امضای قرارداد کالوین فیلیپس، هافبک انگلیس و لیدز یونایتد نزدیک شده است. فابریزیو رومانو، کارشناس نقل و انتقالات ایتالیایی، اوایل امروز (۲۴ ژوئن) در توییتی اعلام کرد که سیتیزن‌ها ۴۲ میلیون پوند برای خرید فیلیپس پرداخت خواهند کرد. با احتساب پاداش‌ها، این هزینه می‌تواند به ۵۰ میلیون پوند افزایش یابد. در توییت رومانو آمده است:

کالوین فیلیپس در حال حاضر با منچسترسیتی بر سر شرایط شخصی به توافق رسیده است – زیرا او پیشنهاد سایر باشگاه‌ها را برای کار زیر نظر پپ رد کرد. من سیتی ۴۲ میلیون پوند پرداخت خواهد کرد، قرارداد کلی نزدیک به ۵۰ میلیون پوند به اضافه بندهای پاداش.

این هافبک انگلیسی، سومین خرید مهم سیتیزن‌ها در آستانه فصل ۲۰۲۲/۲۳ خواهد بود. آن‌ها در ژانویه قراردادی را برای جولیان آلوارز امضا کردند و سپس ارلینگ هالند اعجوبه نروژی را در اوایل تابستان امسال (۲۰۲۲) به خدمت گرفتند.

منچسترسیتی که چهار قهرمانی از پنج عنوان اخیر لیگ برتر را کسب کرده است، به نظر می‌رسد در پنجره جاری تیم را بیش‌تر تقویت کند. هواداران فوتبال در انگلیس تا حد زیادی نسبت به اضافه کردن یک بازیکن با کیفیت دیگر مثل کالوین فیلیپش به ترکیب سیتیزن‌ها واکنش منفی داشته‌اند.

یکی از طرفداران نوشته است:

باشگاه های نفتی فوتبال را می‌کشند.

سیتیزن‌ها در حال حاضر رودری هافبک اسپانیایی را برای بازی در هافبک دفاعی دارند که می‌تواند فیلیپس را به عنوان بک‌آپ خود داشته باشد. یکی از هواداران به همین موضوع اشاره کرد و در توییتی نوشت:

این لیگ به پایان رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.