ویدئو؛ نگاهی به فصل ۲۰۱۳/۱۴ لیگ برتر انگلیس

“ورزش جا”_ فصل ۲۰۱۳/۱۴ بسیار پر هیجان و صد البته دراماتیک بود. در این فصل دو تیم لیورپول و منچسترسیتی جدال معرکه‌ای را در کورس قهرمانی لیگ جزیره به نمایش گذاشتند. لیورپول تحت هدایت برندن راجرز در هر بازی با آتش بازی لوئیس سوارز، استیون جرارد، رحیم استرلینگ و دنیل استوریچ هر تیمی را به زانو در می‌آورد. سیتیزن‌ها نیز با داشتن ستارگان بزرگی همچون یحیی توره، سرخیو آگوئرو و داوید سیلوا فصل بسیار عالی را سپری می‌کردند.

جدال قهرمانی قرمزهای بندر مرسی‌ساید و سیتیزن‌ها به قدری جذاب شده که هیچکس دوست نداشت فصل ۲۰۱۳/۱۴ لیگ جزیره به اتمام برسد. قرمزها به رهبری کاپیتان استیوی کم کم داشتند خودشان را بری قهرمانی Premier League مهیا می‌کردند اما در چند بازی انتهای فصل تیم برندن راجرز امتیازاتی را که نباید از دست می‌داد را از دست داد و رویای قهرمانی قرمزها نقش بر آب شد و از طرفی دیگر مانوئل پیگرینی توانست منچسترسیتی را فاتح لیگ جزیره کند و نامش را در تاریخ لیگ جزیره و باشگاه سیتی جاودانه کند.

در این فصل لوئیز سوارز با ۳۱ گل به ثمر رسانده به عنوان آقای گل و پتر چک با ثبت ۱۶ کلین شیت به عنوان بهترین دروازه‌بان فصل انتخاب شدند.

کاردیف سیتی، فولام و نوریچ سیتی نیز سه تیم سقوط کننده فصل ۲۰۱۳/۱۴ به لیگ چمپیونشیپ بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *