ویلفرد زاها: در منچستریونایتد به من فرصت داده نشد

(ورزش جا)_ ویلفرد زاها، مهاجم کریستال پالاس، هواداران خود را در مورد احساسات خود در مورد بازگشت احتمالی به منچستریونایتد دچار تردید کرده است. این مهاجم ۲۹ ساله بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ دوران بدی را در اولدترافورد پشت سر گذاشت. او تنها ۴ بازی برای منچستریونایتد انجام داد و تنها دو سال پس از ترک شیاطین سرخ به سلهرست پارک باشگاه دوران کودکی خود پالاس بازگشت. ملی پوش ساحل عاج از آن زمان تاکنون در ۲۸۷ بازی ۶۵ بار برای عقاب‌ها گلزنی کرده است. او خود را به عنوان یکی از بازیکنان برجسته خارج از بیگ سیکس لیگ برتر انگلیس معرفی کرده است.

زاها که وارد سال پایانی قرارداد فعلی خود شده است، به همراه سایر بازیکنان پاتریک ویرا برای تور پیش فصل (۲۰۲۲/۲۳) استرالیا سفر نکرد. در عوض، او با تیم باقی مانده پالاس بازی کرد که در یک بازی دوستانه در انگلیس گیلینگهام را با نتیجه ۳-۲ شکست دادند و دو بار به گل رسیدند.

منچستر ایونینگ نیوز گزارش داده است که یکی از هواداران زاها پرسید که آیا او به یونایتد می‌رود یا خیر. و او جواب داد:

چه؟ به چه زمینی به کجا؟

زاها زمانی که ۹ سال پیش برای اولین بار به شیاطین سرخ پیوست یک بازیکن آینده‌دار محسوب می‌شد. با این حال، این انتقال به دلایل متعددی انجام نشد، زیرا او شش ماه بعد به صورت قرضی به کاردیف سیتی فرستاده شد.

زاها اخیرا در پادکست جیمی کرگر، (به نقل از منچستر ایونینگ نیوز) درباره شرایط حضورش در منچستریونایتد گفت:

می توانم بگویم شاید انتقالم به منچستریونایتد در زمان اشتباهی رخ داد، من به اندازه کافی بالغ نبودم. من واقعا فکر نمی‌کنم که اصلا فرصتی به دست آوردم، نمی‌دانم دلیلش چه بود. من واقعا هیچ وقت فرصت بازی در بازی‌ها را نداشتم و بعد فقط مجبور شدم به صورت قرضی از باشگاه خارج شوم. تا به حال فکر نمی‌کنم فرصت مناسبی در الدترافورد به من داده شد.

ملی پوش سابق جوانان انگلیس یکی از اولین خریدهایی بود که پس از بازنشستگی سر الکس فرگوسن بزرگ از در اولدترافورد عبور کرد. زاها تمام چهار بازی خود را در منچستریونایتد زیر نظر دیوید مویس انجام داد که حتی قبل از پایان فصل اولش اخراج شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.