پدر ماتیاس دی لیخت به مقصد بعدی این مدافع اشاره کرد

(ورزش جا)_ فرانک دی لیخت، پدر ماتیاس دی لیخت، مدافع یوونتوس، در میان علاقه چلسی و بایرن مونیخ، بینشی بالقوه از آینده پسرش ارائه کرده است.

به گزارش اکسپرس، فرانک دی لیخت اخیرا اکانت‌های بایرن مونیخ و همچنین اکانت غول باواریایی را به زبان‌های مختلف در توییتر دنبال کرده است. این نشان می‌دهد که چلسی می‌تواند در تعقیب دی لیخت که به عنوان یکی از اهداف اصلی نقل و انتقالات باشگاه در هفته‌های اخیر ظاهر شده، با کار دشواری روبرو شود.

ماتیاس دی لیخت در سال ۲۰۱۹ با مبلغ ۷۵ میلیون یورو از آژاکس به یوونتوس پیوست. او تا به حال ۱۱۷ بازی برای این باشگاه در تمامی رقابت‌ها انجام داده و به آن‌ها کمک کرده تا یک عنوان قهرمانی سری آ و یک کوپا ایتالیا را کسب کنند.

مرد هلندی یکی از اعضای مهم ترکیب اولیه بیانکونری است. او می‌تواند جانشین بلندمدتی برای مدافع کهنه کار جورجو کیه‌لینی باشد که در پایان فصل گذشته (۲۰۲۱/۲۲) باشگاه را ترک کرد.

با این حال، گمان می‌رود که این بازیکن ۲۲ ساله پس از مذاکرات قرارداد، با سلسله مراتب یوونتوس اختلاف داشته باشد. شایعه شده است که دی لیخت از مذاکرات خود با باشگاه عصبانی شده است و تمایل خود را برای ترک تورین در تابستان امسال (۲۰۲۲) به وضوح اعلام کرده است.

چلسی پس از جدایی از آنتونیو رودیگر و آندریاس کریستنسن به شدت به تقویت دفاعی نیاز دارد. این دو پس از پایان قراردادشان در ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ باشگاه را ترک کردند. اعتقاد بر این است که توماس توخل از طرفداران پرشمار ماتیاس دی لیخت است.

با این حال، آن‌ها ممکن است در برابر بایرن مونیخ شکست بخورند، که ظاهرا پیشتاز رقابت برای جذب دی لیخت است، همانطور که فعالیت اخیر پدرش در رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهد.

غول بوندس‌لیگا پس از پایان قرارداد نیکولاس زوله در ماه گذشته راه خود را از او جدا کردند. آن‌ها مشتاق خواهند بود که یک مدافع درجه یک جهانی را برای جایگزینی مدافع آلمانی به خدمت بگیرند.

به نظر می‌رسد چلسی در صورت شکست مقابل بایرن مونیخ در رقابت برای جذب ماتیاس دی لیخت، به دنبال جذب ژول کونده خواهد رفت. آبی‌های لندنی ماه گذشته به شدت با جذب مدافع سویا لینک شدند. با این حال، آن‌ها نتوانستند در مورد مبلغ انتقال طبق گزارش The Express به توافق برسند.

طبق گزارش The Sun، مذاکرات تیم توماس توخل قرار است با این بازیکن ۲۳ ساله که قبلا با باشگاه غرب لندنی بر سر قراردادی ۵ ساله به توافق رسیده است، از سر گرفته شود. کونده تا سال ۲۰۲۴ با سویا قرارداد دارد و مبلغ فسخ قراردادش ۸۰ میلیون یورو می‌باشد.

ژول کونده به طور گسترده به عنوان یکی از امیدوار کننده‌ترین جوانان بالقوه در اروپا در نظر گرفته می‌شود. او در فصل ۲۰۱۹/۲۰ به سویا کمک کرد تا قهرمان لیگ اروپا شود. کونده همچنین فصل گذشته (۲۰۲۱/۲۲) با نمایش‌های دفاعی محکم خود باشگاه را به مقام سومی در لالیگا رساند. سرعت، سرسختی و قدرت بدنی او را به جایگزینی ایده آل برای آنتونیو رودیگر در استمفورد بریج تبدیل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.