کالین کاوهرد: بوستون سلتیکس باید مارکوس اسمارت را با بردلی بیل ترید کند

(ورزش جا)_ ناکامی بوستون سلتیکس در کسب عنوان قهرمانی NBA در سال ۲۰۲۲ باعث شده است مارکوس اسمارت بهترین بازیکن دفاعی سال ۲۰۲۲ از سوی کالین کاوهرد، مفسر ورزشی اخیرا مورد انتقاد قرار بگیرد. به گفته کاوهرد، بوستون باید اسمارت را ترید کند و اسکورر بزرگی مانند بردلی بیل را به خدمت بگیرد.

کاوهرد درباره بهبود ترکیب بوستون گفت:

بوستون با پرورش جوانانش توانست کار بزرگی انجام دهد، آن‌ها مبارزه کردن در بسکتبال را یاد گرفتند و تا فینال NBA پیش رفتند. در پتلفرم‌های مختلف اجتماعی صحبت از این است که مارکوس اسمارت نباید ترید شود.
اسمارت مهره دفاعی قابل اتکایی هست ولی در حال حاضر بوستون به بازیکنانی اسکورر نیاز دارد، چشمه امتیازگیری آن‌ها در مقابل گلدن استیت وریرز خشکید. من به بازیکنی مثل بردلی بیل نگاه می‌کنم، این دقیقا همان بازیکنی است که سلتیکس در راسترش نیازش دارد.

وقتی یکی از مهمانان برنامه، ریک بوچر، اسمارت را با دریماند گرین از نظر سرسختی و رهبری مقایسه کرد، کاوهرد او را ساقط کرد:

دریماند به حلقه ترجمه می شود، مارکوس نه.

بیل که سه بار در آل استار حضور داشته است، گزینه آپشن پلیر ۳۶ میلیون دلاری خود را در واشنگتن ویزاردز برای فصل ۲۰۲۲/۲۳ رد کرد. او اکنون یک بازیکن آزاد بدون محدودیت است و تیم‌های زیادی به دنبال جذب او هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.