کریس روسو: هاردن نباید نگران پول باشد و باید بر روی قهرمانی و میراث خود در NBA تمرکز کند

(ورزش جا)_ جیمز هاردن و فیلادلفیا سونی‌سیکسرز پایانی ایده‌آل برای فصل (۲۰۲۱/۲۲) خود نداشتند، اما در حال برنامه‌ریزی برای بازگشت پر قدرت هستند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که هاردن بند آپشین پلیر ۴۷.۳ میلیون دلاری خود را فعال نکرد و تبدیل به بازیکن آزاد شد. او آماده است تا قرارداد جدیدی را با فیلادلفیا امضا کند و دستمزدش را کاهش بدهد. این کار هاردن باعث می‌شود تا انعطاف مالی بیش‌تری به فرنچایز داده شود و آن‌ها در جذب دیگر بازیکنان مورد نیاز بهتر عمل کنند.

کریس روسو در مصاحبه با ESPN گفت:

هاردن نباید نگران پول باشد و باید بر روی قهرمانی و میراث خود در NBA تمرکز کند. او تا کنون قهرمان NBA نشده است و باید نگران ۲۰ سال آینده باشد که از او نام می‌برند و اینجاست که میراث واقعی‌اش نمایان می‌شود.

روسو همچنین از ورزشکارانی که پول را بر قهرمانی اولویت می‌دهند، انتقاد می‌کرد. او معتقد است که لس‌آنجلس لیکرز اگر عناوین را به جای پول نقد انتخاب کند، وضعیت بهتری خواهند داشت. او گفت:

بسیاری از ورزشکاران می‌گویند، بسیار خوب اجازه بدهید من اول پولم رو بگیرم و بعد ببینم چه می‌شود. لبران واجد شرایط دریافت ۹۷ میلیون دلار است؟ چطور می‌شود اگر او دستمزدش را کاهش بدهد تا لیکرز بتواند مهره‌های بهتری را به خدمت بگیرد.
چون در پایان روز قهرمانی است که مهم می‌ماند. این تمام چیزی است که در تمام طول عمر دوران حرفه‌ای یک ان بی ای پلیر برای رسیدن به آن باید از پول بگذرد.

کسب قهرمانی NBA برای میراث جیمز هاردن بسیار مهم است. این به او یک جایگاه در تالار مشاهیر را تضمین می‌کند.

دریل موری، مدیر ورزشی فعلی فیلادلفیا سونی‌سیکسرز، نقش مهمی در کریر جیمز هاردن داشته است. سپس زمانی که موری مدیر ورزشی راکتس بود هاردن را از اوکلاهاما سیتی تاندر به هیوستون راکتس آورد. او سپس آقای ریش را در اوایل سال جاری به فیلادلفیا آورد.

کریس روسو درباره دریل موری گفت:

اول از همه، آیا می توانیم موری را از تالار مشاهیر خارج کنیم؟ او کمی شبیه بیلی بین در اوکلند است. آن‌ها همه این افتخارات را دریافت می‌کنند و هیچ سخت افزاری وجود ندارد.
برایان سابین سه قهرمانی با جاینتز به دست آورد. تنها چیزی که در مورد آن می‌شنوید این است که برد پیت در حال بازی مانیبال و بازی بادی بین است. موری در فینال NBA حضور نداشته است.

اگر رویکرد موری به بسکتبال منجر به قهرمانی در فیلادلفیا شود، انتقادات از او کمتر خواهد شد. در حال حاضر، سونی‌سیکسرز باید راهی برای کار با رویکرد موری و توانایی‌های هاردن پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.