کلی تامپسون: شما آن احساس فشار را دوست دارید

(ورزش جا)_ کلی تامپسون به خاطر بازی‌هایش در آن سری بازی‌ها، «Game 6 Klay» نامیده می‌شود. این عنوان بدون شک با کمی فشار همراه است، اما شوتینگ گارد گلدن استیت وریرز می‌گوید که او این احساس را دوست دارد.

تامپسون بخش بزرگی از موفقیت وریرز بوده است، زیرا عملکرد او قابل اعتماد بوده است. همکاری او با استف کری باعث شده است که آن‌ها به یکی از پربازده‌ترین دو نفر در عقب زمین در سال‌های اخیر تبدیل شوند.

کلی تامپسون اخیرا به همراه ایوان ترنر و هم تیمی‌اش آندره ایگودالا مهمان برنامه «Point Forward» بود. از تامپسون پرسیده شد که آیا این نام فشار مضاعفی دارد یا خیر، و او گفت:

من دروغ نمی‌گویم، در بازی ششم لعنتی فینال فقط به این فکر بودم که برنده بشویم. شما آن احساس فشار را دوست دارید چون عده کمی وجود دارند که بتوانند با این قضیه روبرو بشوند و آن را در آغوش بگیرند.

تامپسون ادامه داد:

شما نمی‌توانید آن شرایط را از نو بسازید. آن لحظه‌ها نمی‌آیند، آنها برای یک عمر نخواهند بود. بنابراین، وقتی به وجود می‌آیند، در این لحظات هست که عیار کریر شما مشخص می‌شود.

کلی تامپسون دو فصل کامل را به دلیل مصدومیت از دست داد و پس از بازگشت، نقشی کلیدی در قهرمانی سال ۲۰۲۲ وریرز ایفا کرد. حضور او یک تقویت قابل توجه برای تیم بود.

پس از بیش از ۹۰۰ روز دوری از میادین، خیلی زیاد است که از یک بازیکن بخواهیم مثل سابق انفجاری باشد. همین موضوع در مورد کلی تامپسون پس از بازگشتش دیده شد. کادر فنی نیز با او وقت گذاشتند و دقایق او را تنظیم کردند و به او روزهای بیش‌تری استراحت دادند.

از تامپسون پرسیده شد که آیا به آمادگی کامل بازگشته است، و او گفت:

فکر می‌کنم بهترین‌ها هنوز در راه است. من یک فصل کامل وقت برای تمرین نداشتم. منظورم این است که در آف‌سیزن، فقط برای اینکه واقعا تمرین کنم و بهتر شوم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.