کندریک پرکینز: کوای لنرد یکی از ۵ بازیکن برتر NBA است

(ورزش جا)_ لس آنجلس کلیپرز آف‌سیزن جالبی را تاکنون پشت سر گذاشته است. آن‌ها ابتدا جان وال را از هیوستون راکتس آوردند و سپس چند نفر از بازیکنان مهم‌شان تمدید قرارداد کردند. این مطمئنا آن‌ها به یکی از شانس‌های اصلی کسب قهرمانی در فصل ۲۰۲۲/۲۳ تبدیل کرده است.

کندریک پرکینز یکی از برجسته‌ترین تحلیلگرانی است که آن‌ها را به عنوان مورد علاقه خود برای برنده شدن تمام فصل آینده معرفی کرده است. او معتقد است که بازگشت کوای لنرد و پال جرج آن‌ها را به نیرویی قوی در غرب تبدیل خواهد کرد. پرکینز در مورد شانس آن‌ها در فصل آینده در NBA Today گفت:

آ‌ن‌ها افراد مورد علاقه من برای بردن مقابل همه هستند، بله، امروز، ۶ ژوئیه ۲۰۲۲ می‌گویم. یک تیم سالم کلیپرز برای بردن همه رقیبان کافی خواهد بود. شما به کوای لنرد فکر می‌کنید، وقتی او سالم است یکی از ۵ بازیکن برتر NBA است. پال جرج، ما می‌دانیم که او قادر به انجام چه کاری است، او سال گذشته و قبل از آن نشانه‌هایی از آن نشان داد که بازگشته است.

بدون شک ورود کوای لنرد و پال جرج در فصل آینده باعث تقویت کلیپرز خواهد شد. با این حال، آن‌ها جان وال را نیز اضافه کردند که می تواند میانگین ۲۰ امتیاز و ۸ ریباند در هر بازی به ثبت برساند. وال مدتی دور از میادین بوده است اما لس آنجلس کلیپرز می‌تواند مطمئن باشد که او هر بار که برای آن‌ها بازی کند بهترین‌ها را به ارمغان خواهد آورد.

علاوه بر وال، این تیم همچنین با بازیکنانی مانند نیکولاس باتوم و ایوان زوباتس که فصل گذشته (۲۰۲۱/۲۲) حضوری کلیدی برای کلیپرز داشتند، تمدید قرارداد کردند. آن‌ها همچنین یک بازیکن با استعداد به نام نورمن پاول دارند که سال گذشته ثابت کرد می‌تواند یک اسکورر قابل اعتماد باشد.

وقتی همه این قطعات را کنار هم می‌گذارید، لس آنجلس کلیپرز همه چیزهایی را که برای موفقیت نیاز دارد، در اختیار دارد. با این حال، مصدومیت می‌تواند عامل اصلی در این باشد که آن‌ها دوباره از موفقیت دور شوند.

لس آنجلس کلیپرز در این فصل (۲۰۲۱/۲۲) نتوانست به پلی‌آف راه پیدا کند زیرا در بازی پلی‌این مغلوب نیواورلینز پلیکانز شد. علی‌رغم شکست، کلیپرز با توجه به اینکه اکثر فصل را بدون دو فوق ستاره خود بازی کردند، سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند.

با این حال، با رفتن به فصل ۲۰۲۲/۲۳، لس آنجلس کلیپرز به دنبال این است که همه اینها را پشت سر بگذارد. ستاره‌های آنها اکنون کاملا آماده هستند و آماده حضور در زمین هستند. جان وال یکی از بزرگترین حرکات آن‌ها در این فصل بود و با آوردن او به قدرت آتش خود افزودند.

سکان هدایت کلیپرز بر عهده تایرن لو است که به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین مربیان NBA شناخته می‌شود. با رفتن به فصل ۲۰۲۲/۲۳، چشمان او به قهرمانی NBA خواهد بود، زیرا آن‌ها مهره‌هایی برای بردن همه آن دارند.

آن‌ها مطمئنا با رقابت سختی از جمله گلدن استیت وریرز، دالاس موریکس و لس‌آنجلس لیکرز روبرو خواهند شد. با این حال، کلیپرز به دنبال پیشی گرفتن از همه آن‌ها و کسب اولین قهرمانی خود در NBA است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.