کوین دورنت: احساس می‌کنم می‌توانم در بین هر بازیکنی متمایز شوم

(ورزش جا)_ پس از جدال کوین دورنت با چارلز بارکلی، جامعه NBA سر و صدا کرده است. KD علاوه بر پاسخ قبلی خود در توییتر، کلمات بیش‌تری برای چارلز داشت. بارکلی از زمانی که بروکلین نتس در دور اول پلی‌آف (۲۰۲۱/۲۲) توسط بوستون سلتیکس سوئیپ شد به انتقاد از دورنت پرداخته است.

چارلز بارکلی به انتقاد صریحی از دورنت پرداخته بود و بیان کرده بود:

قبل از اینکه کوین دورنت احترام زیادی را از سران قدیمی بگیرد، هنوز باید به عنوان راننده اتوبوس یک قهرمانی کسب کند. او به تیمی (گلدن استیت وریرز) پیوست که قبلا یک قهرمانی کسب کرده بود.
بدون بی‌احترامی، این فقط یک واقعیت است. تا زمانی که KD به تنهایی یک تیم را برای قهرمانی رهبری نکند هرگز نمی‌توانیم احترامی که سزاوارش هست را به او بگذاریم.

KD در مصاحبه جدیدش با ادی گونزالس گفت:

اتوبوس سواران، رانندگان اتوبوس، مثلا این به چه معناست؟ من فکر کردم در پایان روز یک بازی تیمی انجام می‌دهیم. و همه ما با بازیکنان بزرگی بازی کردیم، اما احساس می‌کنم می‌توانم در بین هر بازیکنی متمایز شوم. حتی برای بازیکنان بزرگ مجبور نیستم خودم را کوچک کنم.
بنابراین، نه، اگر سوار اتوبوس هستم، هرگز به آن نگاه نکردم، زیرا دقایق زیادی بازی کردم و امتیازهای زیادی برای آن تیم به دست آوردم. بعد شما می‌گویید که من از سوی اسطوره‌ها احترام نخواهم گرفت. مثلا از چه اسطوره‌هایی صحبت می‌کنید؟ از چه گروهی از اسطوره‌ها صحبت می‌کنید؟ چه کسی؟ زیرا هر بار که به یک اسطوره برخورد می‌کنم، چیزی جز عشق دریافت نمی‌کنم.
در مورد چی حرف میزنی؟ اون دسته از بچه‌هایی که من قراره برم و صحبت کنم و بپرسم که آیا می‌تونم ازش احترام بگیرم کی بود؟ این‌ها فقط یه سری حرف‌هایی است که تو درست میکنی. اتوبوس سوارها، رانندگان اتوبوس. برادر، من دقایق زیادی بازی کردم، شوت‌های زیادی زدم، در مورد چی صحبت می‌کنی؟

در حالی که KD در حال بحث با بارکلی است، این احتمال وجود دارد که طرفداران در این فصل متحیر شوند. گزارش‌ها حاکی از آن است که دورنت قبل از تصمیم گیری در مورد آینده خود، رویدادهای بروکلین نتس را زیر نظر دارد.

کوین دورنت قراردادی چهار ساله تا سال ۲۰۲۶ با این فرنچایز تمدید کرده است. با این حال، قهرمان دو دوره NBA ممکن است به دنبال تقاضای ترید باشد اگر اوضاع آنطور که او می‌خواهد پیش نرود.

شاید ناکامی نتس در دستیابی به توافق با کایری اروینگ عاملی در تصمیم او باشد. اگر اروینگ گزینه آپشن پلیر خود را رد کند، این احتمال وجود دارد که KD نیز به دنبال ترک بارکلیز سنتر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.