کوین دورنت بسیار واضح گفته است که می‌تواند با کایری اروینگ دوست باشد، اما نمی‌خواهد با او بسکتبال بازی کند

(ورزش جا)_ زوج کوین دورنت و کایری اروینگ در بروکلین نتس در شرف برچیده شدن هستند زیرا اولی درخواست ترید از فرنچایز کرده است. دومی در تابستان امسال (۲۰۲۲) با فعال کردن بند آپشن پلیر قراردادش تمدید شد. اما همچنان انتظار می‌رود که جدا شود.

در برنامه صبحگاهی ESPN NBA Today، فردی کولمن، تحلیلگر NBA در مورد اینکه چگونه می‌تواند احتمال دیدار مجدد دورنت و اروینگ را پیش بینی کند، صحبت کرد. کلمن گفت:

برای اینکه کاملا با شما صادق باشم، نمی‌توانم پیش بینی کنم که مهم نیست که آن‌ها تصمیم بگیرند که دوباره کجا با هم زوج بشوند اما آیا این کار نتیجه می‌دهد؟ کوین دورنت خیلی واضح گفته است که می‌تواند با کایری اروینگ دوست شود اما نمی‌خواهد با او بسکتبال بازی کند.

کولمن افزود:

او باید بفهمد که چقدر این نگاه بد است زیرا دلیل اینکه کوین دورنت تصمیم گرفت دیگر با شما نباشد این است که نمی‌خواست دوستی را خراب کند. اگر من کوین دورنت هستم، هیچ راهی وجود ندارد که بخواهم در جای دیگری با او بازی کنم. اگر کوین دورنت هستید، باید خودتان را راضی کنید.

با این حال، چیزی که باید در نظر داشت این است که دورنت چهار سال از قراردادش باقی مانده است. این بدان معناست که نتس می‌تواند تا زمانی که از پکیجی که برای او دریافت می‌کند راضی نباشد، مقاومت کند. در همین حال، اروینگ با انتقال به لس آنجلس لیکرز در ارتباط است.

کوین دورنت یکی از بهترین بازیکنان NBA است. بروکلین نتس برای کسب قهرمانی NBA ناامید است، زیرا دو سوپر استاری که به روی آن‌ها حساب کرده بود حالا ساز جدایی کوک کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.