کوین کمپل: آرسنال نیاز به بازیکنان با کیفیت دارد

(ورزش جا)_ کوین کمپل مهاجم سابق آرسنال به توپچی‌ها گوشزد کرده است که آن‌ها در تابستان امسال (۲۰۲۲) برای خرید لیساندرو مارتینز مدافع آژاکس اقدام کنند.

توپچی‌ها برای جذب این مدافع، منچستریونایتد را رقیب خود می‌بینند. ظاهر دو باشگاه اخیرا با این بازیکن مذاکراتی داشته‌اند. پیشنهاد ۲۹ میلیون یورویی آرسنال از سوی مدیران آژاکس رد شد اما سران لندنی حاضر هستند تا پیشنهاد خود را برای مدافعی آرژانتینی افزایش بدهند.

مهاجم سابق آرسنال توانایی مارتینز برای بازی در چندین پست را تحسین می‌کند و احساس می‌کند توپچی‌ها به بازیکنی مانند او نیاز دارند. او معتقد است که بازیکن آرژانتینی می‌تواند تفاوت بزرگی برای تیم آرتتا ایجاد کند. او به Football Insider گفت:

آرسنال نیاز به بازیکنان با کیفیت دارد. مارتینز بازیکنی است که می‌تواند در چندین پست بازی کند. او احتمالا می‌تواند در چهار پست با کیفیت بسیار بالا بازی کند. او بسیار سرسخت است و تکنسین خوبی است.
ما دیده‌ایم که وقتی بازیکنی از آرسنال مصدوم می‌شود، بازیکنانی که وارد زمین می‌شوند در حد استاندارد نبوده‌اند. آن‌ها کیفیت ندارند. دیدن اینکه آرسنال به دنبال بازیکنانی مانند مارتینز است که می‌توانند تفاوت ایجاد کنند، بسیار خوب است. نکته اصلی این است که چنین بازیکنانی را سریعا جذب کنید. علاقه به آن‌ها کافی نیست، ما باید با  آن‌ها قرارداد امضا کنیم.

در حالی که توپچی‌ها با یک پیشنهاد بهبود یافته به میز مذاکره بازگشته‌اند، باید دید که آیا این برای جذب مارتینز کافی است یا خیر. طبق گزارش‌ها، آژاکس برای فروش مدافع آرژانتینی ۵۰ میلیون یورو درخواست کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.