کوین گارنت به آنتونی دیویس: به خودت بیا لعنتی!

(ورزش جا)_ کوین گارنت در زمان بازی شور و اشتیاق فراوانی را همراه با دیوانگی در بازی‌اش آمیخته بود. او اخیرا توصیه‌هایی به آنتونی دیویس پاورفوروارد لس آنجلس لیکرز کرده است.

در قسمتی از KG Certified وی مستقیما به دوربین خیره شد و به آنتونی دیویس گفت:

تو مرا کشتی، برادر. دو ماه به توپ بسکتبال دست نزدی؟ یعنی حتی به یک سنگ هم دست نزدی؟ به خودت بیا لعنتی و به خودت نگاه کن، این واقعا تو هستی؟ به آزمایشگاه برو و آزمایش بده شاید دیگه آنتونی دیویس نیستی. چون اگر بودی الان جزو ۱۰ یا ۵ نفر اول لیگ بودی.

اسطوره بوستون سلتیکس از آنتونی دیویس درخواست کرد که بسیار بهتر از چیزی باشد که نشان داده است. وی گفت:

برادر برو گم شو، به هاوایی به یک جایی از زمین تا آسمان به هر جایی که دوست داری اما وقتی وارد کمپ تمرین می‌شوی باید از همه بهتر باشی. این چیزی است که باید روی آن متمرکز شوی.
شما باید برای کسب عنوان MVP فصل ۲۰۲۲/۲۳ تلاش کنید. این چیزی است که من به AD توصیه می‌کنم، نوبت اوست که مشعل را حمل کند. AD به لیکرز آمد تا MVP شود و مشعل را از لبران بگیرد.

کوین گارنت متقاعد شده است که وقتی آنتونی دیویس اخلاق کاری درستی را به کار می‌گیرد، می‌تواند و باید بهترین بازیکن NBA باشد:

او می‌تواند بسیار بهتر از آنچه هست باشد. من نمی‌دانم اطراف او چه خبر است، اما دوست دارم بتوانم با چنین کسی کار کنم. من نمی‌توانم صبر کنم تا ببینم، در واقع مشتاقانه منتظر تاثیرگذاری بر او هستم زیرا او می‌تواند MVP لیگ باشد، مرد! او باید یک بار MVP لیگ شود.

آنتونی دیویس در اولین فصل بازی خود با لبران جیمز تاثیر زیادی بر لس آنجلس لیکرز گذاشت. سوپراستارها با هم عنوان قهرمانی NBA را برای لس آنجلسی‌ها به ارمغان آوردند. از آن زمان، دو سال بسیار ناامید کننده از دیویس دیده شده است. وی در دو فصل اخیر تنها ۷۶ بازی به میدان رفته است و با مصدومیت‌های متعددی روبرو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.