گلن جانسن: داروین نونیز هم می‌تواند مثل ارلینگ هالند موثر باشد

(ورزش جا)_ گلن جانسن مدافع سابق لیورپول مدعی شده است که داروین نونیز، مهاجم جدید قرمزها می‌تواند به اندازه ارلینگ هالند، مهاجم جدید منچسترسیتی موثر باشد.

نونیز ۲۳ ساله با قراردادی ۶۴ میلیون پوندی از بنفیکا به لیورپول پیوست که می‌تواند با بندهای پاداش تا ۸۵ میلیون پوند افزایش یابد. مهاجم اروگوئه‌ای فصل گذشته در لیگ برتر پرتغال و لیگ قهرمانان اروپا با عملکرد خارق‌العاده‌ای  هواداران را شگفت‌زده کند و در ۴۱ بازی ۳۴ گل به ثمر رساند.

او را با ارلینگ هالند، جدیدترین ستاره منچسترسیتی مقایسه می‌کنند که با انتقالی ۵۱ میلیون پوندی به قهرمان لیگ جزیره پیوست. هالند، ۲۱ ساله، با توانایی‌های فوق‌العاده در گلزنی خود را به سرعت به یکی از محبوب‌ترین مهاجمان اروپا تبدیل کرد. مهاجم نروژی در ۸۷ بازی برای تیم بروسیا دورتموند موفق شد ۸۳ گل به ثمر برساند.

نونیز به عنوان نیروی تازه نفس خط حمله تیم یورگن کلوپ نام برده می‌شود و آماده است تا جای خالی سادیو مانه را که به بایرن مونیخ پیوسته پُر کند. ستاره سنگالی با به ثمر رساندن ۱۲۰ گل و ۴۸ پاس گل در ۲۶۹ بازی، بخش بزرگی از موفقیت قرمزها زیر نظر سرمربی آلمانی بوده است.

گلن جانسن مدافع سابق لیورپول در مورد نونیز در مصاحبه با GGRecon گفت:

او کفش‌های بزرگی دارد و می‌تواند جای خالی سادیو مانه را پر کند. یورگن کلوپ در خرید مهاجم تبحر دارد بنابراین من تعجب نخواهم کرد اگر او برای لیورپول بدرخشد.

جانسن در مورد مقایسه داروین نونیز و ارلینگ هالند گفت:

منظور بدی ندارم اما تا یک سال پیش اکثر ما نمی‌دانستیم که نونیز کیست اما در مقابل همه از ارلینگ هالند صحبت می‌کردند. اما داروین می‌تواند مثل ارلینگ موثر باشد زیرا پتانسیل بسیار بالایی دارد و آن را در بنفیکا نشان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.