آرسنال ۳-۱ لسترسیتی؛ ورژن جدید توپچی‌ها فقط برد را می‌شناسد!

1 آبان 97
آرسنال ۳-۱ لسترسیتی؛ ورژن جدید توپچی‌ها فقط برد را می‌شناسد!
نویسنده:مهران راد

دهمین برد متوالی شاگردان امری!

“ورزش جا”_ در چهارچوب هفته نهم لیگ برتر انگلیس دو تیم آرسنال و لسترسیتی از ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه امارات به مصاف هم رفتند. توپچی ها در این بازی با ارائه نمایشی دلپذیر ۳ بر ۱ از سد میهمان خود عبور کردند.


ترکیب آرسنال: لنو، بیرین، هولدینگ، موستافی، لیخشتاینر، ژاکا، مخیتاریان، توریرا، اوزیل، ایووبی، لاکازت

ترکیب لسترسیتی: اشمایکل، آمارتی، اوانز، مگوایر، چیلول، اندیدی، مندی، پریرا، ایهه ناچو، مدیسون، واردی


گزارش بازی:

شاگردان امری بازی را در اختیار خود گرفتند و از همان دقایق ابتدایی سعی کردند با بازی مالکانه بر جریان بازی مسلط شوند، لسترسیتی نیز سعی داشت با استفاده از سرعت جیمی واردی و جیمز مدیسون در ضد حملات خود را به دروازه آرسنال برساند که البته چندین بار نیز شاگردان کلود پوئل در این کار موفق بودند و توانستند در ضد حملات توپچی ها را تحت فشار قرار دهند.

نیمه اول با حملات آرسنال و ضد حملات لسترسیتی در جریان بود تا اینکه در دقیقه ۳۱ روباه ها گل اول خود را به ثمر رساندند، نفوذ سریع بن چیلول در گوشه محوطه جریمه و سپس ضربه این بازیکن با برخورد به هکتور ببرین وارد دروازه برند لنو شد تا حساب کار ۱ بر ۰ به سود لسترسیتی شود.

در ادامه آرسنال فشار حملات خود را چند برابر کرد تا گل تساوی را به ثمر برساند و نهایتا نیز به این مهم دست یافتند. در دقیقه ۴۴ روی حرکت تیمی آرسنال توپ در گوشه محوطه به هکتور ببرین رسید و این بازیکن با پاس خود در محوطه جریمه اوزیل را صاحب توپ کرد و اوزیل بدون معطلی و با ضربه‌ای تک ضرب و تماشایی دروازه اشمایکل را باز کرد تا بازی ۱ بر ۱ مساوی شود در ادامه دیگر اتفاق مهمی در بازی رخ نداد و نیمه اول با همان نتیجه ۱ بر ۱ به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم بازی روند کندی داشت و دو تیم آنچنان حملات پر تعدادی نتوانستند ایجاد کنند اما نقطه عطف بازی برای توپچی‌ها در دقیقه ۶۱ بود زمانی که پیر امریک اوبامیانگ به میدان آمد و توانست جان تازه ای به خط حمله آرسنال ببخشد.

اوبامیانگ پس از تنها دو دقیقه حضورش در تریکب آرسنال توانست در دقیقه ۶۳ گل دوم تیمش را به ثمر برساند، هکتور ببرین با نفوذ سریع خود در گوشه سمت راست محوطه با پاس دقیق خود در دهانه دروازه اوبامیانگ را صاحب توپ کرد و این بازیکن به راحتی هر چه تمام تر توپ را وارد دروازه کرد تا آرسنال دو بر یک از حریفش پیش بیفتد.

اوبامیانگ ۳ دقیقه بعد و در دقیقه ۶۶ گل سوم آرسنال را به ثمر رساند تا در این بازی دبل کرده باشد، حرکت تیمی استثنایی توپچی ها باعث شد تا توپ در محوطه جریمه به اوزیل برسد و این بازیکن با پاس خود اوبامیانگ را با دروازه خالی روبرو کرد و مهاجم گابنی با یک ضربه توپ را وارد دروازه کرد تا نتیجه بازی سه بر یک به سود توپچی ها شود.

شاگردان کلود پوئل پس از دریافت گل دوم، حملاتی را روی دروزاه آرسنال ایجاد کردند اما با درخشش برند لنو نتوانستند گلی را به ثمر برسانند.

در ادامه بازی دیگر توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا آرسنال یک سه امتیاز شیرین و خانگی را با نتیجه سه بر یک بدست آورد.


آمار بازی:

آمارشوتشوت در چهارچوبمالکیت توپتعداد پاسدقت پاسخطاکارت زردکارت قرمزآفسایدکرنر
آرسنال19670%70285%102026
لسترسیتی8230%30973%102014

 

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر