اسپورتینگ لیسبون ۰-۱ آرسنال؛ یازدهمین برد پیاپی این بار در چهارچوب لیگ اروپا!

4 آبان 97
اسپورتینگ لیسبون ۰-۱ آرسنال؛ یازدهمین برد پیاپی این بار در چهارچوب لیگ اروپا!
نویسنده:کوروش عقیلی

شاگردان امری طبق عادت خود دوباره پیروز بازی شدند!

“ورزش جا”_ از هفته سوم مرحله گروهی لیگ اروپا، اسپورتینگ لیسبون و آرسنال در ورزشگاه خوزه آلوالاده به مصاف یکدیگر رفتند. بازی نتیجه ۱ بر ۰ به سود آرسنال پایان یافت.


ترکیب اسپورتینگ لیسبون: رنان، ریتوفسکی، کوتس، پینتو، آکونیا، پتروویچ، گودلی، باتالیا، برونو فرناندز، نانی، مونترو

ترکیب آرسنال: برند لنو، لیخشتاینر، سوکراتیس، هولدینگ، ژاکا، الننی، گوندوزی، رمزی، مخیتاریان، ولبک، اوبامیانگ


 

گزارش بازی:

توپچی ها بازی را با نشاط آغاز کردند و توانستند ریتم بازی را در اختیار خود بگیرند و با استفاده از مالکیت توپ، حملاتی را روی دروازه میزبان ایجادکنند.

در دقیقه ۲۳ در گوشه سمت چپ محوطه اسپورتینگ ضربه ایستگاهی مناسبی برای آرسنال بدست آمد و ضربه هنریک میختاریان توسط رنان به خوبی دفع شد.

در دقیقه ۳۰ روی ارسال کرنر و دفع ناقص مدافعین آرسنال توپ به فرناندز رسید اما ضربه بی دقت این بازیکن به بالای دروازه رفت تا این فرصت مناسب برای شاگردان خوز پیسیرو از دست برود.

یک دقیقه بعد اسپورتینگ شانس زدن گل اول مسابقه را بدست آورد باز هم روی اشتباه مدافع آرسنال توپ پشت محوطه به نانی رسید و شوت خطرناک این بازیکن با اختلاف بسیار کمی به بیرون رفت.

در ادامه نیمه اول دیگر موقعیت خطرناکی ایجاد نشد تا دو تیم با نتیجه ۰ بر ۰ به رختکن بروند.

در آغاز نیمه دوم، آرسنال در دقیقه ۴۸ توسط اوبامیانگ در گوشه محوطه صاحب موقعیت خطرناکی شد اما ضربه مهاجم گابنی از زاویه بسته با مهار دروازه بان اسپورتینگ راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۹ روی پاس در عمق ژاکا، اوبامیانگ درون محوطه اسپورتینگ صاحب فرصت شد اما شوت اوبامیانگ با سوپر سیو رنان راهی کرنر شد.

دقیقه ۵۳ روی نفوذ گوندوزی درون محوطه و کات بک وی توپ به ولبک رسید اما ضربه ولبک پس از برخورد با مدافع اسپورتینگ به بیرون رفت.

دقیقه ۶۷ روی ارسال از سمت راست دنی ولبک با ضربه سر دروازه اسپورتینگ را باز کرد اما این گل بدلیل خطا ولبک روی مدافع اسپورتینگ از سوی داور مردود اعلام شد.

اما در دقیقه ۷۷ توپچی ها مزد بازی جسورانه و حملات دامنه دار خود را گرفتند، فرار ولبک از پشت مدافعین حریف و شوت دقیق وی طلسم دروازه اسپورتینگ را شکست و بازی یک بر صفر به سود آرسنال پیش افتاد.

در ادامه دیگر توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا بازی با همان یک گل به سود آرسنال به پایان برسد.


 

آمار بازی:

آمارشوتشوت در چهارچوبمالکیت توپتعداد پاسدقت پاسخطاکارت زردکارت قرمزآفسایدکرنر
اسپورتینگ لیسبون15033%25568%1340111
آرسنال14767%54487%1220111

 

 

 

 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر