رسمی؛ دل آلی قراردادش را تا سال ۲۰۲۴ با تاتنهام تمدید کرد

9 آبان 97
رسمی؛ دل آلی قراردادش را تا سال ۲۰۲۴ با تاتنهام تمدید کرد
نویسنده:مازیار امینی

حفظ یکی از ستاره‌های ارزشمند اسپرز با قراردادی بلند مدت

“ورزش جا”_ باشگاه تاتنهام رسما در وبسایت رسمی خود اعلام کرد که دل آلی قراردادش را به مدت ۶ سال تمدید کرد و تا سال ۲۰۲۴ در جمع شاگردان پوچتینو خواهد ماند.

دل آلی در تیم میلتون کینز دانز و در دسته دو انگلیس توانست خودش را مطرح کند و حتی نیز درباره الگوی ورزشی خود اعلام کرده بود که الگوی وی کایپتان لیورپول استیون جرارد است. اما باشگاه لیورپول سراغ این ستاره جوان نرفت و نهایتا این باشگاه تاتنهام بود که یکی از بهترین خریدهای چند سال اخیرش را در سال ۲۰۱۵ انجام داد و دل آلی را به خدمت گرفت.

دل آلی خیلی زود توانست در ترکیب اصلی تیم پوچتینو جا بگیرد و توانایی‌های فنی بالای خود را به همگان اثبات کند و در همان سال ۲۰۱۵ نیز به تیم ملی انگلستان دعوت شد و توانست خیلی زود پیراهن سه شیرها را بر تن کند و در ترکیب انگلستان نیز تبدیل به مهره‌ای قابل اتکا شود.

دل آلی تا کنون ۱۵۸ بازی برای تاتنهام انجام داده و ۴۸ گل نیز به ثمر رسانده است همچنین وی تا کنون ۳۱ بار برای تیم ملی انگلستان به میدان رفته و ۳ گل نیز به ثمر رسانده است.

پوچتینو برای پروژه بلند مدت خود در باشگاه تاتنهام روی دل آلی حساب ویژه‌ای باز کرده است و به هیچ وجه حاضر به از دست دادن این ملی پوش ارزشمند نیست و به همین دلیل باشگاه تاتنهام نیز خیلی زود دست به کارش شد و خیال سرمربی و هواداران خود را آسوده کرد و قراردادی بلند مدت را با آلی به امضا رساند.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر