دنور ناگتس ۹۹-۱۰۹ هیوستون راکتس؛ نبود کارملو احساس نشد!

23 آبان 97
دنور ناگتس ۹۹-۱۰۹ هیوستون راکتس؛ نبود کارملو احساس نشد!
نویسنده:جلال باقری

مثلث هاردن، پال و کاپلا بر حریف غالب شد

“ورزش جا”_ در چهارچوب مسابقات NBA و از ساعت ۰۵:۳۰ بامداد به وقت ایران، دنور ناگتس و هیوستون راکتس در پپسی سنتر به مصاف هم یکدیگر رفتند.

شاگردان مایک دی آنتونی در این بازی توانستند به خوبی از پس تیم جوان و سرسخت دنور بر بیایند. مثلث جیمز هاردن، کریس پال و کلینت کاپلا در برد امشب هیوستون بسیار تاثیر گذار بود و توانستند با عملکرد بی نقص خودشان بردی دیگر را برای تیم شان رقم بزنند و فشارها و انتقادات اخیری را که به آنها مبنی بر عملکرد ضعیف شان بود به خوبی پاسخ بدهند.

ضمن اینکه مایک دی آنتونی امروز نام کارملو آنتونی را در لیست بازیکنانش قرار نداده بود و ظاهر عملکرد ضعیف کارملو، دی آنتونی را مجاب کرده تا روی او حسابی باز نکند و گویا این دو نفر با هم به مشکل خورده اند. همچنین لحظه به لحظه شایعات خروج کارملو از هیوستون داغ تر می شود.

در مورد عملکرد امروز ناگتس میتوان گفت بازیکنان جوان این تیم مثل نیکولا یوکیچ، گری هریس و جمال مورای عملکرد متوسطی داشتند و نتوانستند شادابی بازیهای قبلی خود را در این بازی به نمایش بگذارند و شاید اگر این سه نفر عملکرد بهتری و دقت بیشتری در پرتاب های منطقه ای خود داشتند میتوانستند بردی خانگی را برای تیم شان رقم بزنند.

کلید پیروزی هیوستون در این بازی از کوارتر سوم استارت خورد، در این کوارتر بازیکنان هیوستون در فاز هجومی و دفاعی بسیار قوی ظاهر شدند و توانستند فاصله امتیازات خود را با حریف افزایش بدهند و در کوارتر چهارم نیز با مدیریت بازی توانستند برد را از آن خود کنند.


آمار مسابقه:

نام تیمکوارتر اولکوارتر دومکوارتر سومکوارتر چهارممجموع امتیازات
دنور ناگتس3025212399
هیوستون راکتس27273223109

آمار برترین بازیکنان مسابقه:

نام بازیکندقایق بازی (Min)ریباند (Reb)پاس منجر به گل (Ast)امتیاز (Pts)
کلینت کاپلا
(هیوستون)
36 دقیقه9224
جیمز هاردن
(هیوستون)
37 دقیقه51122
کریس پال
(هیوستون)
32 دقیقه5421
مونته موریس
(دنور ناگتس)
31 دقیقه2619
نیکولا یوکیچ
(دنور ناگتس)
33 دقیقه12714

 

 

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر