رسمی؛ کلودیو رانیری بعنوان سرمربی جدید فولام انتخاب شد

23 آبان 97
رسمی؛ کلودیو رانیری بعنوان سرمربی جدید فولام انتخاب شد
نویسنده:بهروز هخامنش

پیرمرد قهرمان دوباره به جزیره بازگشت!

“ورزش جا”_ باشگاه فولام پس از اینکه مجوز حضور در لیگ برتر انگلیس (فصل ۱۹-۲۰۱۸) را پیدا کرد، در تابستان بازیکنان خوبی را چه بصورت قرضی و چه بصورت دائمی جذب کرد که میتوان به سرخیو ریکو دروازه بان باشگاه سویا اشاره کرد که با قراردادی قرضی بمدت یک فصل به این تیم پیوست همچنین آندره شورله با قرارداد قرضی از دورتموند، لوسیانو ویتو از والنسیا و کالوم چمبرز با قرارداد قرضی از آرسنال راهی این تیم شدند همچنین این باشگاه چند خرید دائمی دیگر را نیز انجام داد که مهمترین این خریدها را میتوان به میشل سری از نیس و الفی ماسون از سوانسی اشاره کرد.

همه ی این خریدها نشان دهنده این بود که این تیم مطمئنا میتواند در فصل جدید تیمی قوی و یکدست تر از قبل را داشته باشد و بتواند رتبه خوبی را در جدول لیگ برای خود مهیا کند. اما نتیجه بر عکس رخ داد و فولام تحت هدایت استاویسلا یوکانوویچ بسیار بد عمل کرد و تا کنون که ۱۲ هفته از لیگ برتر انگلیس سپری شده است این تیم با ۵ امتیاز در رتبه بیستم جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

به سبب همین عملکرد ضعیف یوکانوویچ، سران باشگاه فولام در نهایت تصمیم گرفتند تا وی را اخراج کنند و کلودیو رانیری کارکشته را جایگزین وی کنند.

کلودیو رانیری در فصل ۱۶-۲۰۱۵ همراه با لسترسیتی قهرمان لیگ برتر انگلیس شد و تاریخی جاودانه را برای روباه ها رقم زد اما سال ۲۰۱۷ بدلیل عملکرد ضعفیش از لسترسیتی اخراج شد و در فصل ۱۸-۲۰۱۷ هدایت نانت فرانسه را بر عهده گرفت اما فقط یک فصل در این باشگاه فرانسوی دوام آورد، او حالا دوباره به لیگ برتر انگلیس بازگشته و باید دید که فولام بحران زده را میتواند از این شرایط خارج کند یا خیر.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر