چمبرلین امیدوار است که تا قبل از پایان فصل ۱۹-۲۰۱۸ برای لیورپول به میدان برود

26 آبان 97
چمبرلین امیدوار است که تا قبل از پایان فصل ۱۹-۲۰۱۸ برای لیورپول به میدان برود
نویسنده:جلال باقری

خبر خوش برای قرمزهای مرسی ساید!

“ورزش جا”_ الکس اوکسلید چمبرلین در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا (فصل ۱۸-۲۰۱۷) در مقابل آاس رم، از ناحیه لیگامنت مصدوم شد و به همین دلیل حتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را از دست داد همینطور در مورد مصدومیت وی خبرها از این حاکی بود که وی فصل ۱۹-۲۰۱۸ را نیز کاملا از دست خواهد داد.

اما وی اظهار امیدواری کرده است که با پشت سر گذاشتن مصدومیت سنگینش میتواند در فصل جاری، باری دیگر برای لیورپول به میدان برود و در صفحه شخصی خود ویدیویی از تمریناتش را قرار داد تا هواداران لیورپول برای بازگشت وی به آنفیلد لحظه شماری کنند.

چمبرلین سال ۲۰۱۷ با مبلغ ۳۵ میلیون پوند از آرسنال به لیورپول پیوست، او توانست خیلی زود اعتماد یورگن کلوپ را به خود جلب کند و تبدیل به یکی از نفرات کلیدی قرمزها شود. وی در فصل ۱۸-۲۰۱۷ برای قرمزها ۳۲ بار به میدان رفت و ۳ گل نیز به ثمر رساند. وی با سیستم گیگن پرسینگ یورگن کلوپ به خوبی مچ شد و مرد آلمانی نیز او را به بازیکنی بهتر تبدیل کرد.

فصل ۱۸-۲۰۱۷ فصلی معرکه برای لیورپولی ها بود چرا که آنها با درخشش صلاح و خط حمله آتشین خود نتایج عالی در لیگ برتر گرفتند و در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به مرحله پایانی راه یافتند. در این فصل چمبرلین ۳۲ بار برای لیورپول به میدان رفت، ۱۸ بازی را بعنوان یار تعویضی و ۱۴ بازی را بعنوان ترکیب اصلی برای لیورپول به میدان رفت و چه بعنوان یار تعویضی و چه بعنوان نفر فیکس عملکرد قابل قبولی از خود نشان داد و شاید اگر در مرحله نیمه نهایی مصدوم نمیشد در مسابقه فینال میتوانست مهره ای کارگشا برای یورگن کلوپ باشد.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر