بورخا والرو آینده خود را در گلف می‌بیند تا مربی‌گری!

2 آذر 97
بورخا والرو آینده خود را در گلف می‌بیند تا مربی‌گری!
نویسنده:مهدی رحیمی نیا

بورخا والرو بازیکن اسپانیایی اینتر ترجیح می‌دهد در رشته گلف فعالیت کند تا در حرفه مربی‌گری

“ورزش جا”_ بورخا والرو بازیکن خط میانی و اسپانیایی اینتر در مصاحبه‌ای اختصاصی با تلویزیون دازن، از شرایط فعلی خود و آینده‌اش صحبت کرد. وی که در فیورنتینا به آقای شهردار شهرت پیدا کرده بود ایده‌های کاملا روشنی برای آینده خود متصور است.

او در مورد کارنامه خود در فصل جاری و شرایط کنونیش گفت:

ابتدای فصل کاملا پیچیده‌ای را سپری کردم و نسبت به بازیکنان دیگر تیم از آمادگی کمتری برخوردار بودم  ولی رفته رفته به آمادگی بهتری رسیدم که اسپالتی هم این موضوع را در تمرینات دید و در بازی‌های گذشته استفاده بیشتری از من کرد.

این مسأله که چه کسی بازی کند خیلی اهمیت ندارد و من ترجیح می‌دهم مانند یار دوازدهم و هر زمانی  که به من نیاز است و در هر پستی، تمام توانم را برای نتیجه گرفتن تیم به کار بگیرم  مانند تمام بازیکنان تیم.

وی در در مورد کارنامه اش در تیم ملی اسپانیا اظهار دشت:

احساس غرور و افتخار می‌کنم که در دوره‌ای زندگی می‌کنم و فوتبال را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنم که بازیکنان بزرگی سکان رهبری لاروخا را بر عهده داشتند و به عنوان یک هوادار تیم ملی کشورم دوران بی‌نظیری را شاهد بودم.

هرگاه که به من نیاز بود تمام تلاش خود را به کار بردم و از طرفی نمی‌توانم کتمان کنم که در عصر دیگری از تیم ملی می‌توانستم مفیدتر باشم.

او در پاسخ به پرسش خبرنگار در مورد آینده حرفه ایش و اینکه آیا در اینتر بازنشست می شود یا خیر، پاسخ داد:

هنوز یک سال دیگر قرار داد دارم و اگر همچنان از نظر فیزیکی تاثیر گزار باشم ترجیح می‌دهم با توافق با باشگاه در اینتر بازنشسته شوم و در آینده بیشتر دوست دارم که بازیکن حرفه‌ای گلف شوم تا مربی فوتبال هر چند هیچ گزینه‌ای را نادیده نخواهم گرفت.

 

 

 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر