ایبار ۳-۰ رئال مادرید؛ یادآور دوران لوپتگی!

3 آذر 97
ایبار ۳-۰ رئال مادرید؛ یادآور دوران لوپتگی!
نویسنده:بابک امیری

رئالی که کماکان لرزان و بی ثبات است!

“ورزش جا”_ از چهارچوب هفته سیزدهم لالیگای اسپانیا، ایبار و رئال مادرید از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه ایپوروا به مصاف هم رفتند. این بازی با برد مقتدارنه ۳ بر ۰ ایبار به پایان رسید.


ترکیب ایبار: ریسگو، اولیویرا، رامیس، پنا، کوته، اسکالانته، جوردن، اورلانا، کوکورلا، سرجی انریش، کیکه

ترکیب رئال مادرید: کورتوا، راموس، واران، مارسلو، اودریوزولا، کروس، سبایوس، مودریچ، آسنسیو، بیل، بنزما


 

گزارش بازی:

بازی نسبتا با ریتمی سریع آغاز شد و در دقیقه ۳ شوت والی و سرکش کیکه بازیکن ایبار به تیرک دروازه کورتوا برخورد کرد تا از همین شروع بازی آژیر خطر برای شاگردان سولاری به صدا در آید. در دقیقه ۵ شوت زیبای از پشت محوطه گرت بیل وارد دروازه حریف شد اما این گل بدلیل آفساید از سوی داور مردود اعلام شد.

در دقیقه ۱۱ روی پاس آسنسیو، کریم بنزما در داخل محوطه صاحب توپ شد اما ضربه بنزما از روی خط توسط مدافع ایبار برگشت داده شد.

دقیقه ۱۶ ایبار گل اول مسابقه را به ثمر رساند، روی ضد حمله ای از سمت چپ خط دفاع رئال مادرید، توپ به دهانه دروازه رئال فرستاده شد و پس از اینکه ضربه اول کوکورلا توسط کورتوا مهار شد در ریباند توپ به اسکالانته رسید و این بازیکن در چند قدمی دروازه به راحتی  توانست توپ را وارد دروازه کند و نتیجه بازی را یک بر صفر به سود میزبان پیش بیندازد.

رئالی ها پس از دریافت گل شدت حملات خود را بیشتر کردند و جدی ترین فرصت آنها در دقیقه ۳۵ توسط گرت بیل روی یک ضربه ایستگاهی ایجاد شد اما این ضربه توسط دروازه بان ایبار دفع شد. در ادامه دقایق پایانی بازی در نیمه اول مادریدی ها چند حمله دیگر نیز روی دروازه ایبار ایجاد کردند اما این حملات بی اثر بود و بازی نهایتا با همان برتری یک بر صفر ایبار در نیمه اول به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم و در دقیقه ۵۱ باز هم ایبار به گل رسید، اودریوزولا پس از حرکت ناشیانه توپ را از دست میدهد و کوکورلا صاحب توپ می شود و با پاسی دقیق انریش را درون محوطه صاحب توپ میکند و این بازیکن نیز با ضربه ای دقیق توپ را وارد دروازه کورتوا میکند تا بازی دو بر صفر به سود ایبار پیش بیفتد.

تنها پس از ۴ دقیقه ایبار گل سوم را نیز به ثمر رساند، ارسال زمینی کوکورلا از سمت چپ محوطه رئال مادرید پس از دفع ناقص کورتوا توپ مقابل دروازه خالی به انریش رسید و این بازیکن نیز به راحتی هر چه تمام تر گل سوم را به ثمر رساند و تیر آخر را به پیکر رئال شلیک کرد.

اشتباهات مرگبار رئالی ها تمامی نداشت و در دقیقه ۶۲ اورلانا پس از محو کردن سبایوس وارد محوطه شد  و شوت خود را به سمت دروازه شلیک کرد اما این بار ایستادگی کورتوا باعث شد تا رئالی ها گل چهارم را دریافت نکنند.

در ادامه بازی شاگردان سولاری هیچ حرفی برای گفتن نداشت و این ایبار بود که با انگیزه ای مضافعف فشار حملات خود را بر روی دروازه مادریدی ها افزایش میداد .

در نهایت بازی با همان نتیجه ۳ بر ۰ به سود ایبار به پایان رسید تا خاطرات لوپتگی دوباره برای هواداران رئال مادرید تکرار شود.


آمار بازی:

آمارشوتشوت در چهارچوبمالکیت توپ تعداد پاسدقت پاسخطاکارت زردکارت قرمزآفسایدکرنر
ایبار14839%343705172045
رئال مادرید9361%55181%810114

 

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر