اینتر ۳-۰ فروزینونه؛ افعی‌ها حریف را بلعیدند

3 آذر 97
اینتر ۳-۰ فروزینونه؛ افعی‌ها حریف را بلعیدند
نویسنده:کوروش عقیلی

نراتزوری سرحال و آماده‌تر از همیشه

“ورزش جا”_ از هفته سیزدهم سری آ ایتالیا، اینتر و فروزینونه از ساعت ۲۳:۰۰ در ورزشگاه جوزپه مه آتزا به مصاف هم رفتند. اینتر در این بازی با ارائه نمایشی هجومی و دلپذیر توانست به سه امتیاز دست پیدا کند و با روحیه ای مضاعف برای دیدار با تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا آماده شود.


ترکیب اینتر: هندانوویچ، دی آمبرزیو، دی فرای، اشکرینیار، آساموا، گالیاردینی، والرو، ناینگولان، کیتا بالده، مارتینز

ترکیب فروزینونه: اسپورتیلو، زامپانو، گولدانیگا، آریادو، چاپوانو، بگیتو، چیسباه، کریستیگ، کاساتا، چوفانی، پیدامونتی


گزارش بازی:

شاگردان اسپالتی بسیار خوب بازی را شروع کردند و اشتیاق زیادی برای به ثمر رساندن گل داشتند که البته به این مهم خیلی سریع دست پیدا کردند، دقیقه ۱۱ کیتا بالده درون محوطه فروزینونه صاحب توپ شد و پس از به هم ریختن خط دفاعی حریف با شوت پای چپ خود دروازه فروزینونه را فرو ریخت و حساب کار را یک بر صفر به سود اینتر پیش انداخت.

در ادامه بازی هم شاگردان اسپالتی فشار زیادی روی حریف ایجاد کردند اما به گل نرسیدند در طرف مقابل نیز فروزینونه چند حمله رو دروازه اینتر ایجاد کردند اما شدت این حملات به قدر نبود که دروازه هندانوویچ را به خطر بیندازد.

در دقیقه ۱+۴۵، روی دفع ناقص مدافعان فروزینونه توپ به ناینگولان رسید و این هافبک بلژیکی بدون معطلی با شوتی سرکش توپ را به سمت دروازه شلیک کرد اما این ضربه دقت لازم را نداشت و از کنار دروازه به بیرون رفت و نیمه اول با همان برتری یک بر صفر به سود اینتر به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم و در دقیقه ۴۶ کیتا بالده ارسال خطرناکی را به روی دروازه فروزینونه ارسال کرد ولی مارتینز هر چقدر تلاش کرد تا به توپ ضربه بزند نتوانست و نهایتا توپ به بیرون رفت و این فرصت ایده ال برای اینتری ها از دست رفت.

دقیقه ۵۲، ارسال از سمت چپ به روی دروازه اینتر با ضربه سر چوفانی همراه شد اما این ضربه با واکنش تماشایی هندانوویچ مهار شد و راه به جایی نبرد.

دقیقه ۵۶، ارسال دقیق کیتا بالده با ضربه سر پر قدرت و تماشایی مارتینز وارد دروازه فروزینونه شد تا اینتر دو بر صفر از حریفش پیش بیفتد.

دقیقه ۶۴، شوت سهمگین پولیتانو توسط اسپورتیلو به خوبی مهار شد.

دقیقه ۶۷، پولیتانو با حرکتی انفرادی وارد محوطه حریف شد اما ضربه نهایی وی با سیو بی نقص اسپورتیلو مهار شد.

دقیقه ۷۱، روی دفع ناقص مدافعان حریف توپ به ژائو ماریو رسید و این هافبک پرتغالی با شوتی سر ضرب قصد باز کردن دروازه حریف را داشت اما ضربه اش با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ۸۲، پولیتانو با پاس خود کیتا بالده را درون محوطه حریف صاحب موقعیتی ایده آل کرد و بالده نیز با ضربه ای دقیق توپ را به تور دروازه چسباند و نتیجه بازی را ۳ بر ۰ به سود اینتر پیش انداخت.

در ادامه بازی دیگر توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با همان نتیجه ۳ بر ۰ به سود شاگردان اسپالتی به پایان رسید.


آمار بازی:

آمارشوتشوت در چهارچوبمالکیت توپتعداد پاسدقت پاسخطاکارت زردکارت قرمزآفسایدکرنر
اینتر301372%83293%1110011
فروزینونه6428%32075%113010

 

 

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر