رئال مادرید در حال تدارک پیشنهادی جنون آمیز برای کریستین اریکسن!

8 آذر 97
رئال مادرید در حال تدارک پیشنهادی جنون آمیز برای کریستین اریکسن!
نویسنده:محمدحسین نظری

کهکشانی ها بدنبال شکاری جدید از جزیره!

“ورزش جا”_ باشگاه رئال مادرید طی دو سه فصل اخیر فقط رو به خرید بازیکنان جوان آینده دار مثل آسنسیو، سبایوس، اودریوزولا و چند خرید دیگر داشته است اما ستاره جذابی را نتوانسته به جمع کهکشانی ها اضافه کند و حتی فوق ستاره پرتغالی خود را نیز در این تابستان از دست داده است و آخرین خرید پر سر و صدای آن مربوط به انتقال ۴۰ میلیون یورویی تیبو کورتوا از چلسی در تابستان امسال (۲۰۱۸) می باشد.

اما به نظر پرز در نظر دارد تا باری دیگر یکی از خریدهای کهکشانی خود را انجام دهد و درصدد هست تا با مبلغی اغوا کننده به ارزش ۲۵۰ میلیون یورو باشگاه تاتنهام را مجاب کند تا بتواند کریستین اریکسن را به خدمت بگیرد. همچنین یکی دیگر از دلایل علاقه مادریدی ها به اریکسن این است که این بازیکن سبک بازی مانند لوکا مودریچ دارد و به خوبی میتواند در بازیسازی و فضا سازی برای عناصر هجومی رئال عمل کند و جایگزین بسیار ایده آلی میتواند برای مودریچ ۳۳ ساله باشد.

البته هنوز رئالی ها پیشنهاد رسمی برای جذب اریکسن به تاتنهام نداده اند اما مسلما رئال حتی اگر در ژانویه موفق نشود اریکسن را به خدمت بگیرد اما در تابستان سال ۲۰۱۹ برنامه ویژه ای برای جذب مرد دانمارکی اسپرزها خواهد داشت.

قرارداد کریستین اریکسن با تاتنهام تا سال ۲۰۲۰ اعتبار دارد و اگر این هافبک دانمارکی قرارداد خود را با این باشگاه تمدید نکند، شانس خرید وی برای رئال مادرید بشدت افزایش می یابد و همچنین میتواند در کمتر شدن قیمت اریکسن بسیار تاثیر گذار باشد.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر