تکلیف فینال ام ال اس مشخص شد؛ صعود آتلانتا و پورتلند به دیدار نهایی

9 آذر 97
تکلیف فینال ام ال اس مشخص شد؛ صعود آتلانتا و پورتلند به دیدار نهایی
نویسنده:محمد امین یزدان پناه

جهنم مرسدس بنز استادیوم، انتظار فینال MLS را می کشد!

“ورزش جا“_ بامداد امروز با برگزاری دیدارهای برگشت فینال دو کنفرانس شرق و غرب تکلیف قهرمان کنفرانس ها و البته فینالیست های MLS مشخص شدند.
ابتدا آتلانتا که بامداد دوشنبه با سه گل نیویورک ردبولز را در مرسدس بنز استادیوم شکست داده بود و عملا نیمی از راه صعود به فینال را طی کرده بود، باید در نیوجرسی به مصاف ردبولز می رفت. با ارائه بازی ای برتر اما تیم کریس آرماس تنها موفق به ثمر رساندن یک گل توسط تیم پارکر در دقیقه ۹۴ بازی شد تا آتلانتای تاتا مارتینو در حضور ۲۲ هزار هوادار نیویورکی جام قهرمانی کنفرانس شرق را بالای سر ببرد.


بازی اسپورتینگ کانزاس سیتی و پورتلند تیمبرز اما به نبردی سخت تبدیل شد. دیدار رفت این دو تیم که در پروویدنس پارک پورتلند به تساوی بدون گل رسیده بود، در دیداری برگشت به جدالی جذاب و پر گل تبدیل شد. ابتدای دنیل سالوی در دقیقه ۲۰ برای کانزاسی ها گلزنی کرد اما در ابتدای نیمه دوم، گلهای سباستین بلانکو و دیگو ولری در دقایق ۵۲ و ۶۱ تیمبرز را پیش انداخت.
این پایان کار نبود و گرسو فرناندز در دقیقه ۸۲ برای کانزاس گل زد، اما ستاره نجات بخش پورتلندی ها در پلی آف های امسال یعنی دیگو ولری، این بار در دقیقه ۹۹ بازی تیر خلاص را بر پیکره کانزاسی ها زد تا این پورتلندی ها باشند که در چیلدرنز مرسی پارک جام قهرمانی کنفرانس غرب را بالای سر ببرند.

بدین ترتیب دیدار فینال فصل ۲۰۱۸ MLS بین دو تیم آتلانتا یونایتد و پورتلند تیمبرز، ساعت ۴:۳۰ بامداد دوشنبه ۱۹ آذر در مرسدس بنز استادیوم، ورزشگاه خانگی تیم آتلانتا برگزار خواهد شد. پورتلند پیش از این سابقه یک قهرمانی در کنفرانس غرب و در MLS را داشته است. اما آتلانتا تاکنون به هیچ افتخاری دست نیافته بود.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر