منچسترسیتی با پیشنهادی ۵۰ میلیون پوندی بدنبال جذب مدافع جوان لسترسیتی!

23 آذر 97
منچسترسیتی با پیشنهادی ۵۰ میلیون پوندی بدنبال جذب مدافع جوان لسترسیتی!
نویسنده:موسی احمدفر

مدافع روباه‌ها در رادار سیتیزن‌ها

“ورزش جا”_ به گزارش اسکای اسپورت، باشگاه منچسترسیتی در نظر دارد تا با پیشنهادی ۵۰ میلیون پوندی بن چیلول مدافع ۲۱ ساله لسترسیتی را به خدمت بگیرد.

منچسترسیتی در طی یکی دو فصل اخیر بودجه ای ۲۴۰ میلیون پوندی را برای تقویت خط دفاعی خود صرف کرده است اما ظاهر باز هم مسئولان متمول سیتی در نظر دارند تا ستاره جوان دیگری را برای تقویت خط دفاعی خود به خدمت بگیرند.

البته در پستی که سیتی خریدی آنچنان موفقی نداشته است پست مدافع چپ بوده است. در تابستان ۲۰۱۷ باشگاه منچسترسیتی با مبلغ ۵۲ میلون پوند بنجامین مندی را از موناکو به خدمت گرفت. اما این مدافع با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارد اما نقطه ضعف عجیبی دارد و آن این است که خیلی سریع مصدوم می شود و جایگزین وی در پست دفاع چپ فابین دلف و یا زیچنکو بوده است که این دو مدافع توانایی مندی را ندارند و نمی توانند به خوبی در این پست ایفای نقش کنند به همین دلیل پپ گواردیولا بسیار مصمم هست تا جایگزین مناسبی را برای مندی به خدمت بگیرد و گزینه مد نظر وی بن چیلول مدافع ملی پوش لسترسیتی است.

ضمن اینکه بن چیلول چندی پیش قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۴ با لسترسیتی تمدید کرد و این تمدید قرارداد کار را برای سیتیزن ها بسیار سخت خواهد کرد چرا که مسئولین لسترسیتی به آسانی مدافع جوان و ارزشمند خود را از دست نخواهند داد.

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر