اعلام رای پرونده فیر پلی مالی باشگاه میلان!

23 آذر 97
اعلام رای پرونده فیر پلی مالی باشگاه میلان!
نویسنده:مهدی رحیمی‌نیا

کمیته اقتصادی مالی کنترل کننده شرایط فیر پلی مالی باشگاه ها در اروپا، میلان را ناقض قوانین شناخت.

“ورزش جا”_  به گزارش اسکای ایتالیا کمیته فیر پلی مالی یوفا دیروز ۱۳ ام دسامبر ۲۰۱۸ در مورد پرونده مالی میلان به جمع بندی نهایی رسیده بود که به خاطر همزمان بودن با بازی آخر ان ها در اروپا لیگ، اعلام تصمیم نهایی را به  ۲۴ ساعت بعد یعنی امروز جمعه ۱۴ دسامبر موکول کرده بود.

بنا به اعلام رسمی یوفا تیم میلان در بین سال های ۲۰۱۷-۲۰۱۴ قوانین این سازمان را نقض کرده است که در نتیجه ان محدودیت هایی را متقبل خواهد شد که به شرح زیر حضورتان معرفی می شوند.

  • تیم میلان موظف است تا روز ۳۰ ام ژوئن سال ۲۰۲۱ حساب های خود را به تعادل برساند که در صورت عدم دست یابی به تعادل از حضور در اولین رقابت اروپایی محروم خواهد شد.
  • ۱۲ میلیون یورو از مبالغ قابل پرداخت به خاطر حضور و شرکت میلان در مسابقات اروپا لیگ امسال توسط کمیته مالی بلوکه می شوند و در حال حاضر به این تیم پرداخت نخواهد شد.
  • تیم میلان در صورت راه یابی به رقابت های اروپایی در ۲۰۲۰-۲۰۱۹ و ۲۰۲۱-۲۰۲۰ با محدودیت ۲۱ نفره اعلام لیست روبرو خواهد بود.

لازم به ذکر است که تیم میلان شب گذشته به یونان سفر کرده بود و در دیداری که پر از حاشیه و مسائل غیر اخلاقی از سمت میزبان بود، در نهایت در بازی پر حرف و حدیث و با مشکلات داوری از گردونه مسابقات اروپایی کنار رود تا شرایط حساس این تیم ریشه دار ایتالیایی بیش از پیش بحرانی شود.

 

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر