ساوتهمپتون ۳-۲ آرسنال؛ قدیس ها در خانه توپچی ها را زمین گیر کردند

25 آذر 97
ساوتهمپتون ۳-۲ آرسنال؛ قدیس ها در خانه توپچی ها را زمین گیر کردند
نویسنده:شایان محمدی

هازن هوتل اعلام قدرت کرد

“ورزش جا”_ از چهارچوب هفته هفدهم لیگ برتر انگلستان، ساوتهمپتون و آرسنال در ورزشگاه سنت مری به مصاف هم رفتند. این دیدار تماشایی و پر گل با پیروزی ساوتهمپتون به پایان رسید.


ترکیب ساوتهمپتون: مک کارتی – والری – وسترگارد – بدنارک – یوشیدا – تارگت – هویبرگ – آرمسترانگ – رومئو – ردموند – اینگز

ترکیب آرسنال: لنو – بیرین – لیختشتاینر – کوشیلنی – ژاکا – مونرئال – گوندوزی – توریرا – مخیتاریان – ایووبی – اوبامیانگ


گزارش بازی:

دقیقه ۵، گوندوزی با ارسالی دقیق درون محوطه جریمه اوبامیانگ را صاحب توپ کرد و در ادامه اوبامیانگ اقدام به شوتزنی کرد اما  ضربه وی با ایستادگی مک کارتی راهی کرنر شد.

دقیقه ۱۹، ساوتهمپتون به گل اول خود رسید، ارسال آرمسترانگ به روی محوطه آرسنال با ضربه سر دنی اینگز همراه شد و توپ وارد دروازه شد تا قدیس ها یک بر صفر در خانه پیش بیفتند.

دقیقه ۲۲، دنی اینگز پشت محوطه صاحب توپ شوت و شوت محکمی را به سمت دروازه توپچی ها شلیک کرد اما این ضربه در دو ضرب توسط برند لنو مهار شد.

دقیقه ۲۸، روی پاس در عمق آیوبی، ناچو مونرئال صاحب توپ شد و این بازیکن بلافاصله توپ را به درون محوطه ساوتهمپتون ارسال کرد و این ارسال با ضربه سر دقیق میختاریان وارد دروازه شد تا بازی ۱ بر ۱ مساوی شود.

دقیقه ۲۹، توریرا با نفوذ سریع خود وارد محوطه ساوتهمپتون شد و با پاس خود اوبامیانگ را صاحب توپ کرد اما ضربه اوبامیانگ باز هم توسط مک کارتی مهار شد و توپ به کرنر رفت تا این بخت مسلم گلزنی برای شاگردان اونای امری از بین برود.

دقیقه ۳۹، آرمسترانگ از پشت محوطه اقدام به شوتزنی کرد اما شوت وی به راحتی در آغوش برند لنو قرار گرفت.

دقیقه ۴۳، ساوتهمپتون گل دوم خود را به ثمر رساند. ارسال ناتان ردموند با ضربه سر بی نقص دنی اینگز وارد دروازه برند لنو شد و دنی اینگز با دبل خود نتیجه بازی را ۲ بر ۱ به سود شاگردان هازن هوتل پیش انداخت.

در ادامه نیمه اول دیگر توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان نتیجه ۲ بر ۱ به سود ساوتهمپتون به پایان رسید.

نیمه دوم:

دقیقه ۵۷، روی تعلل رومئو، لاکازت صاحب توپ شد و بلافاصله با پاس خود میختاریان را صاحب توپ کرد و میختاریان پس از کنترل توپ، شوت خود را به سمت دروازه ساوتهمپتون شلیک کرد و این ضربه پس از برخورد با وسترگارد وارد دروازه شد تا بازی باز هم به تساوی کشیده شود و دو تیم ۲ بر ۲ مساوی شوند.

دقیقه ۵۹، اوبامیانگ با تکنیک خود درون محوطه مدافعان ساوتهمپتون را به هم ریخت و با پاس پشت پای خود ایوبی را صاحب توپ کرد اما ضربه ایوبی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۵، ساوتهمپتون باز هم روی یک ضربه سر به گل رسید اما این گل بدلیل آفساید از سوی کمک دوار مردود اعلام شد. ارسال از سمت چپ آرمسترانگ با ضربه سر یوشیدا همراه شد اما این ضربه توسط لنو مهار شد ولی در ریباند توپ توسط شین لانگ وارد دروازه شد اما بدلیل آفساید شین لانگ این گل پذیرفته نشد.

دقیقه ۷۸، ارسال میختاریان به روی محوطه با ضربه سر لاکازت همراه شد اما این ضربه به شکل معجزه آسایی با پا توسط مک کارتی دفع شد و این موقعیت حساس برای توپچی ها از دست رفت.

دقیقه ۸۵، چارلی آستین تیر خلاص را به پیکر آرسنالی ها شلیک کرد. ارسال دقیق و فنی شین لانگ در گوشه محوطه با ضربه سر چارلی آستین وارد دروازه شد ضمن اینکه روی این گل برند لنو بسیار ضعیف کار کرد و نتوانست توپ را به خوبی دفع کند و شیرجه ناقص او باعث شد تا توپ به راحتی به آستین برسد. با این گل بازی ۳ بر ۲ به سود ساوتهمپتون پیش افتاد.

در ادامه وقت های باقی مانده آرسنالی ها تلاش زیادی کردند تا بتوانند بازی را به تساوی بکشانند اما نهایتا موفق نشدند و بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود ساوتهمپتون به پایان رسید.


آمار مسابقه:

آمارشوتشوت در چهارچوبمالکیت توپتعداد پاسدقت پاسخطاکارت زردکارت قرمزآفسایدکرنر
ساوتهمپتون12733%31774%123024
آرسنال13467%62886%101025

خلاصه بازی:

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر