آرسنال ۲-۰ چلسی؛ خروج امری از بحران با پیروزی در دربی لندن

29 دی 97
آرسنال ۲-۰ چلسی؛ خروج امری از بحران با پیروزی در دربی لندن
نویسنده:محمد امین یزدان پناه

آرسنال با ارائه نمایشی برتر، پیروز دربی لندن شد.

“ورزش جا”_ امشب و از ساعت ۲۱، دو تیم آرسنال و چلسی در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر در ورزشگاه امارات به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت آرسنال موفق شد با ارائه نمایشی برتر به پیروزی برسد. شاگردان امری با این پیروزی ۴۴ امتیازی شدند و فاصله خود با چلسی را به ۳ امتیاز کاهش دادند. حالا زنگ خطر برای مائوریسیو ساری و شاگردانش به صدا در آمده و جایگاه چهارمی این تیم با نزدیک شدن آرسنال و منچستریونایتد به آنها به خطر افتاده است.
در نیمه اول، آرسنال در اکثر دقایق بازی را در دست داشت و موقعیت های بیشتر و خطرناک تری بروی دروازه چلسی خلق کرد و دو بار در دقایق ۱۴ و ۳۸ بوسیله الکساندر لاکازت و لورن کوشیلنی به گل رسید. شاگردان امری حالا و با پشت سر گذاشتن فراز و نشیب هایی که در چند هفته اخیر به خود دید، بار دیگر می تواند به رسیدن به منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نزدیک شود.

آمار و نمرات بازیکنان دو تیم از دید سایت هواسکورد

آرسنال ۱-۰ چلسی (الکساندر لاکازت در دقیقه ۱۴)

پس از چندین موقعیت نصفه و نیمه، روی یک ضربه کرنر، گرانیت ژاکا با پاسی کوتاه توپ را به توریرا داد. لوکاس توریرا توپ را با پاسی کوتاه به استفان لیشتشتاینر رساند و او با ارسال توپ بروی دروازه، توپ را به الکساندر لاکازت داد. لاکازت هم با دریبل چند بازیکن چلسی از جمله پدرو و آلونسو توپ را دور از دستان کپا به تور دروازه رساند.

آرسنال ۲-۰ چلسی (لورن کوشیلنی در دقیقه ۳۸)

روی یک ضربه آزاد، توریرا توپ را بلند بروی دروازه فرستاد. سئاد کولاسیناچ در شرایطی نامتعادل با ضربه سر توپ را به سوکراتیس پاپاستاتوپولوس رساند و او توپ را بروی دروازه چلسی و فرستاد تا لورن کوشیلنی با یک ضربه سر حساب کار را ۲-۰ به سود توپچی ها کند.


 

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر