اینتر بدنبال جذب نمانیا ماتیچ

14 تیر 98
اینتر بدنبال جذب نمانیا ماتیچ
نویسنده:کوروش عقیلی

سران نراتزوری برای خرید هافبک صرب شیاطین سرخ پیشنهاد ۱۰ میلیون پوندی به علاوه ناینگولان را آماده کرده‌اند

“ورزش جا”_ نمانیا ماتیچ در سال ۲۰۱۷ با انتقال ۴۰ میلیون پوندی از چلسی به منچستریونایتد پیوست. این هافبک ۳۰ ساله تا کنون ۶۲ بار برای یونایتد به میدان رفته و ۲ گل نیز به ثمر رسانده است.

این هافبک دفاعی تنومند اکنون مشتری جدی به نام اینتر میلان را دارد و سران اینتر در تلاش هستند تا با انتقالی ۱۰ میلیون پوندی به اضافه معاوضه ناینگولان وی را به خدمت بگیرند. البته گفته می‌شود که اوله گونار سولسشر با ماتیچ جلسه‌ای را پیرامون شرایط وی در منچستریونایتد خواهد داشت و پس از این جلسه تکلیف ماندن یا خروج وی مشخص خواهد شد.

اینتر همچنین اکنون بغیر از ماتیچ بدنبال جذب روملو لوکاکو می‌باشد و باید دید بالاخره تکلیف این گزینه هایی که به باشگاه ایتالیایی لینک شده‌اند چه خواهد شد.

کونته بنطر با ناینگولان مشکلاتی را دارد و به همین دلیل باشگاه اینتر می خواهد تا فضای خروج هافبک جنجالی خود را مهیا کند و ماتیچ را به ترکیب خود اضافه کند چرا که ماتیچ تجربه همکاری با کونته را در چلسی داشته است و کونته به سبک بازی وی علاقمند است، همچنین گفته می‌شود اینتر به نیکولا بارلا هافبک کالیاری نیز علاقمند می باشد و اگر آنها در جذب ماتیچ ناکام بمانند بدنبال جذب هافبک ۲۲ ساله کالیاری خواهند رفت هر چند هافبک جوان کالیاری یک مشتری بزرگ دیگر دارد و آن باشگاه چلسی می‌باشد.

همچنین پس از انتقال هررا به پاری سن ژرمن، سران شیاطین سرخ بدنبال جذب لانگ استاف هافبک نیوکاسل هستند و تا گزینه جانشینی برای خط هافبک خود پیدا نکنند بعید است که اجازه جدایی به ماتیچ را بدهند.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر