ویدئو؛ فول مچ کلیولند کاوالیرز ۱۰۹-۹۹ بوستون سلتیکس (بازی ششم فینال کنفرانس شرق ۲۰۱۸)

10 فروردین 99
ویدئو؛ فول مچ کلیولند کاوالیرز ۱۰۹-۹۹ بوستون سلتیکس (بازی ششم فینال کنفرانس شرق ۲۰۱۸)
نویسنده:video varzeshja

عملکرد ماورایی پادشاه مقابل سبز و سفیدها، در نهایت مسیر قهرمانی کنفرانس شرق و صعود به فینال NBA را برای شوالیه‌ها هموار کرد

“ورزش جا”_ کلیولند کاوالیرز و بوستون سلتیکس در سال ۲۰۱۸ در فینال کنفرانس شرق به مصاف هم رفتند. این سری جذاب و فوق العاده تماشایی در مجموع هفت بازی سرنوشتش مشخص شد و شوالیه‌ها به لطف درخشش لبران جیمز توانستند در مجموع سری با نتیحه چهار بر سه قهرمان کنفرانس شرق شوند و به فینال NBA صعود کنند.

اما در این هفت مسابقه که بین دو تیم برگزار شد جدی‌ترین و سرنوشت سازترین بازی، بازی ششم بود چرا که بوستون در حالی پا به این دیدار می‌گذاشت که در مجموع سری ۳ بر ۲ پیش بود و تنها یک پیروزی دیگر می‌توانست آن‌ها را قهرمان کنفرانس شرق و راهی فینال NBA کند. در این دیدار لبران جیمز یک عملکرد به یاد ماندنی و تاریخی را از خود بر جا گذاشت وی در این دیدار توانست با ثبت ۴۶ امتیاز، ۱۱ ریباند، ۹ پاس منجر به گل، ۳ توپ‌ربایی و ۱ بلاک شات تیمش را به برد برساند و نتیجه سری فینال را سه بر سه مساوی کند. در دیدار هفتم نیز کلیولندی‌ها توانستند به پیروزی برسند و قهرمانی کنفرانس شرق را کسب کند و راهی فینال NBA شوند، گرچه که در فینال NBA کاوالیرز در مجموع سری چهار بر صفر به گلدن استیت وریرز باخت و به اصطلاحی جارو شد.


برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر