هارلند: دورتموند باشگاه بسیار خوبی است و از همان ابتدا احساس راحتی کردم

24 فروردین 99
هارلند: دورتموند باشگاه بسیار خوبی است و از همان ابتدا احساس راحتی کردم
نویسنده:بهروز هخامنش

ستاره جوان زنبورها از حضورش در دورتموند می‌گوید

“ورزش جا”_ ارلینگ هارلند در ژانویه ۲۰۲۰ از سالزبورگ اتریش به بروسیا دورتموند پیوست. مهاجم جوان نروژی خیلی زود توانست در ترکیب BVB تبدیل به یک ستاره شود و با گلزنی‌های متعدد خود تبدیل به چهره محبوب در سیگنال ایدونا پارک شود.

هارلند درباره حضورش در دورتموند گفت:

باشگاه به من کمک زیادی کرد تا بتوانم سریع‌تر خودم را با شرایط جدید وفق دهم. حقیقت را بگویم خودم هم انتظار این چنین عملکردی را نداشتم. در میانه فصل به تیمی اضافه شدن کار آسانی نیست و شما برای اثبات شایستگی خود باید تلاش زیادی به خرج دهید. اما در دورتموند شرایط بسیار خوب بود و من از همان ابتدا احساس راحتی کردم و به همین دلیل توانستم تا این حد موفق باشم.

مهاجم جوان زنبورها ادامه داد:

در حال حاضر تیم ما سر حال و آماده است و در صورت ادامه لیگ ما می‌توانیم به مسیرمان پرقدرت ادامه دهیم. دورتموند را دوست دارم و از اینکه اینجا هستم خوشحالم و می‌خواهم با تمام توان برای تیم بازی کنم.

هارلند بیان کرد:

مهاجم مورد علاقه من؟ زلاتان ابراهیموویچ. من ذهنیت و اراده او را تحسین می‌کنم. او فوتبال را با زاویه متفاوتی نگاه می‌کند. به راحتی از این تیم به آن تیم ترنسفر می‌شود اما همیشه کیفیت بالای خود را ثابت کرده است. این اصلا آسان نیست که شما بتوانید در هر تیمی عملکرد خوبی داشته باشید.

ستاره ۱۹ ساله نروژی اظهار کرد:

مقایسه با زلاتان؟ ما هر دو مهاجمان قد بلندی هستیم اما سبک بازی‌مان با یکدیگر متفاوت است. در حال حاضر نمی‌توانم خودم را با او مقایسه کنم. دوست دارم روزی او را ملاقات کنم و با او صحبت کنم.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر